DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + RENT A HARLEY DAVIDSON zpět na výpis článků

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + RENT A HARLEY DAVIDSON

Krásné silnice, slunce a … Harley Davidson. Každý máme svůj sen, který si chceme alespoň na dovolené splnit..  Tak tedy:   jak na pořádnou projížďku s Harley Davidson?

 

 

Potkáváte je na Floridě hlavně o víkendech na každém rohu. A jsou to opravdu krásné motivy pro vaše fotoaparáty, ať již máte v pozadí palmy. A v tomto klubu nechybí samozřejmě ani americká policie.

 

RENT  a HARLEY DAVIDSON :

Komu nestačí pouze pohled na všemožně upravené stroje, může si v půjčovnách tuto motorku vypůjčit. Je třeba říct, že toto mnohdy neplánované rozhodnutí má sice svá úskalí, nicméně kdo razí myšlenku na dovolené na peněženku nehleď, může si svůj sen kdykoli během dovolené splnit. ::

 

První krok: vygooglujte si a následně se obraťte na zastoupení Harley Davidson v oblasti, kde se nacházíte, popřípadě kde se chcete na motorce projet. Není to jediný způsob, jak najít “někoho“ , kdo tyto motorky půjčuje, ale ten nejrychlejší a nejspolehlivější. 

Druhý krok: když už jste v tom googlování, zjistěte si aktuální předpověď počasí na dobu projížďky pro celou (!!) trasu, kterou chcete projet. Aby vám manželka po návratu do Miami nesdělila, že neviděla z pláže jediný mráček (a vy tam stáli nacucaní jak houba).

No a třetí krok: připravit kreditku a nezapomenout na řidičský průkaz.

Ostatní vám připraví/zapůjčí pracovníci z půjčovny v tom či onom zastoupení Harley Davidson. Od helmy po kompletní pojištění. Jsou i mírné nároky na vás: nemůžete přijít vyzvednout čtvrttunovou motorku v plážových pantoflích a bermudách. Bezpečnostní prvky (hlavně helma) vás budou také vždy na první pohled odlišovat od “domorodců“, kteří si jen tak pro něco odskočí holt v tom, co mají zrovna na sobě..

 

Tímto krátkým návodem jsme vám chtěli naznačit, že s realizováním vašeho nápadu např. “Key West, Harley a já“ můžete počkat až na Floridu. A zde se rozhodnout.

!! FLORIDATRIP doporučení:   Pro romantiky existuje nepřekonatelný cenově výhodný tarif zvaný Západ slunce. Zde je nezbytné vše dopředu přesně naplánovat.Ale když vše klapne, můžete se tento večer cítit jako všichni ti hrdinové z road filmů, kteří na konci ujíždějí širokou silnicí až za horizont, do zářivého koutouče na duhově zbarveném nebi.

Pak v klidu povečeřet, přespat (v kempu u motorky nebo v Hiltonu na vodní posteli) nebo brouzdat do rána po barech na Miami Beach a když nezaspíte, ještě, třeba někde na pobřeží, si sednout na zadek, opřít se o “svojí“ mašinu a čučet na východ slunce. Stroj se odevzdává většinou v devět ráno.

 

Pro více informací:  florida@floridatrip.cz