Dovolená na Floridě : Na týden? - Příliš velké sousto!zpět na výpis článků

Dovolená na Floridě : Na týden? - Příliš velké sousto!

Když budete chtít projet kousek Floridy, navštívit několik zajímavých měst a chvilku také pobýt na sluníčku u vody, doporučujeme minimální délku pobytu na Floridě alespoň 10 dní. Při návštěvě zábavních parků připočítejte vždy jeden den na jeden park... A nazapomenout na nákupy!

 

 

Obecně platí, že čím kratší pobyt, tím složitější plánování. Aby z dovolené nevznikla nakonec nějaká honička je praktické mít předpřipravených několik variant a na místě se rozhodovat podle okolností a nálady. Vždy musí být ruce náhradní plán, náhradní místo, aby jeden nenaplněný zážitek mohl být okamžitě nahrazen jiným!

Když sečtete ceny za letenku, pojištění, auto , motel a stravu je každého “ztraceného“ dne opravdu škoda. Je nejen drahý, ale hlavně nenahraditelný. Bez místních znalostí začnou přirozeně mnozí cestovatelé v podobných nepříznivých chvílích tápat a než se nadějí, je půl drahocenného dne pryč. A přitom měli tu správnou alternativu na dosah. Jen o této možnosti nevěděli. Vědět, jak a čím, a hlavně rychle a zajímavě přeplánovat odpoledne, den nebo třeba i celý pobyt, když dojde k nenadálé změně či zvratu, je velikou výhodou! 

 

Floridatrip Tip: 

... opustit oblast Florida Keys ještě před západem slunce by ale neměl nikdo z vás. Tato okouzlující podívaná bude určitě patřit mezi ty nejkrásnější zážitky z vaší dovolené.

 

GALERIE