FLORIDA a ORLANDO: RECENZE zábavních parků

Blíž ke hvězdám II - KENNEDY SPACE CENTER a ATLANTIS

Je jeden ze šesti vyrobených. Nalétal více než dvě stě milionů kilometrů. Zúčastnil se třiceti tří vesmírných misí. Strávil tři sta šest dní ve vesmíru. A jako druhý nejmladší odešel po dvaceti šesti letech v roce 2011 po své poslední misi do zaslouženého odpočinku. Ano, opravdový skutečný hrdina vesmírného Shuttle programu NASA čeká v plné své kráse na vaše objevení. Raketoplán ATLANTIS :

 

zobrazit více

Blíž ke hvězdám - KENNEDY SPACE CENTER

Na východ, co by kamenem dohodil od města Orlando, leží ostrov Merritt. Možná si mnoho z vás řekne, že o tomto místě nikdy v životě neslyšel, ale věřte mi, že je znám po celém světe. Z tohoto ostrova odstartovala raketa s jedním z největších snů celého lidstva. Po návštěvě mysu Canaveral budete mít i vy pocit, že jste byli na několik okamžiků o kousek BLÍŽ KE HVĚZDÁM.

 

zobrazit více

UNIVERSAL STUDIOS ORLANDO RESORT : Dovolená = zábava

Kdo z dětí by nechtěl navštívit Bradavice a proletět se s Harry Potterem na koštěti. A kdo z vás, dospělých, by se nechtěl alespoň na chvilku stát zase dítětem. Návštěva Universal Studios tato vaše přání vyplní...

 

zobrazit více

SEA WORLD : Dovolená = zábava i odpočinek

Sea World je překrásný park, který se liší od těch druhých hlavně svým klidnějším životem. Je to park plný obrovských akvárií a bazénů s mořskými živočichy, kterých se můžete dotknout nebo je z bezprostřední blízkosti pozorovat, dokonce i krmit. Celodenní bohatý program pro malé i velké návštěvníky nejen pobaví, ale i poučí. A nebo vezme za srdce … to je SHAMU SHOW !

 

zobrazit více

WALT DISNEY WORLD : svět který nikdy nebyl ale vždycky bude

Málokdo ví, že tohle vše má na svědomí stvořitel známé postavičky Mickey Mouse, držitel dvaceti dvou (!) Oscarů a dalších 59ti nominací, pan Walter Disney se svým bratrem.. a jejich společný sen - vytvořit pro lidi místo, kde mohou opustit realitu a vstoupit do světa fantazie a snů. To místo se jmenuje DISNEY WORLD

 

zobrazit více