FLORIDA TRIP TEAM na cestách: DOVOLENÁ jinak

MICCOSUKEE POLICE a ALIGATOR WRESTLING

Při jednom z výletů naším oblíbeným krajem jsme se stali svědky příhody, která nás ubezpečila v tom, co si při svých toulkách v těchto končinách vždycky říkáme: Ti kluci v uniformách se prostě tady v Miccosukee oblasti o bezpečí postarat umí!

 

zobrazit více

KDYŽ ŘEKNEME ŽE JE TO bordel, tak je to bordel

Měli jsme zpočátku v plánu přihodit jen několik foteček do seriálu Floridou stop and go , ale nakonec nám to nedalo a napsali jsme k fotografiím komentář v podobě krátkého článku. A o co skutečně jde? O nic víc a o nic míň, než o nepořádek tam, kde by ho ještě před několika lety nikdo nečekal. A o jeho příčinu. Neboť z památníku na tolik všemi cestovateli oblíbeném místě udělat vlastní umaštěný bordelstůl ke grilování může opravdu jen ..    PŘESNĚ TAK !!

zobrazit více

Létali jsme spokojeně s AIR FRANCE .. UŽ NE !

Při plánování dovolené na Floridě se opíráme především o naše zkušenosti, ale také o zkušenosti našich cestovatelů a jejich zpětné reakce. A někdy se stane, zvyk je přece jen železná košile, že to přehodnocování i přes množící se malé varovné signály nespokojenosti chvíli trvá ,.. než to u nás zaduní... a to se bohužel stalo !!

zobrazit více

President Donald TRUMP? .. volby neminou ani Floridu

Každé volby presidenta mění, někdy víc a někdy o něco méně, vzhled ulic, podél kterých se mnohdy těsnají billboardy a vlaječky toho či onoho kandidáta. Na soukromých pozemcích, před obchody i na autech vlají vlaječky obou stran a z množství vlaječek lze leckdy usoudit, komu je daný region, podnikatel či obyvatel nakloněn..

 

zobrazit více

FLORIDOU STOP and GO - Povídka o neposlušném rybáři!

Při našich toulkách Floridou se setkáváme se spoustou zajímavých lidí a zažíváme stále nové a nové příhody, které jsou někdy napínavé, někdy veselé, ale také mnohdy i poučné. Milujeme zdejší přírodu a chováme se k ní s naprostým respektem. Přeci jenom, není to terárium v zoologické zahradě. Myslíte si, že jsou to jen prázdná slova? : .. No, uvidíte sami !

 

zobrazit více

FLORIDATRIP .. NENÍ TO VTIP II. (FLORIDATRIP .. play with me a little bit II.)

Ahoj všichni! Za sebe a hlavně za FLORIDATRIP jsem vám slíbila pokračování v soutěžích. Díky snaze a nečekané nabídce vám mohu nabídnout  SOUTĚŽ O VSTUPENKY na prestižní baseballové utkání MIAMI MARLINS vs. BOSTON RED SOX !! 

zobrazit více

FLORIDOU STOP and GO - Vlastní postel je vlastní postel

Motorhome. Jedinečný způsob jak trávit dovolenou stále ve svém ocení spíše starší generace a musím říct, že něco na takovémhle způsobu cestování určitě je. A také vždycky rád zastavím, abych si prohlédl konvoj několika kamarádů, kteří razí na prodloužený víkend a berou si s sebou snad celou domácnost, včetně Harley Davisonů, motorových člunů, Jeepů a hlavně - vlastních postelí.

 

zobrazit více

FLORIDATRIP .. není to vtip (Floridatrip .. play with me a little bit )

Jsem nejmladší členka týmu a dnes poprvé se mohu zcela sama zapojit do psaní. A můj první článek zní: SOUTEŽ O TRIČKO

 

zobrazit více

FLORIDA : dovolená - krásné pláže - slunce a milovníci koní

          .. veď mě dáál, cesto máá…  Slunce mizí za obzorem, stíny se prodlužují stále víc a víc a z radia se ozývá John Denver. Sešlapuju bezděčně plyn až na podlahu. Ty krááso - proletí mi hlavou, když hluboký baryton motoru na chviličku vyletí o půl oktávy výš. A ještě jednou. A ještě. Trojka, čtyřka. Přítomnost stále rychleji mizí ve zpětném zrcátku, až se náhle celé moje okolí sline v jednu barevnou duhu. …

zobrazit více

FLORIDOU STOP and GO - VOZIDLA HRDINŮ každodenního života

Požární vozidla v Americe jsou natolik výjimečná, že je nemůžete nikdy bez povšimnutí minout. Mnohdy jsou vidět, jak stojí nablýskaná před požární stanicí. Neustále připravená, stejně jako jejich posádky, pomoct všude tam, kde je třeba.  Požárníci jsou opravdovými hrdiny každodenního života a jejich respekt vzbuzující nádherná vozidla ozdobou všech ulic a silnic Ameriky.

 

zobrazit více

<<<12>>>