KROK ZA KROKEM K DOVOLENÉ NA FLORIDĚ / USA

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + UBYTOVÁNÍ NA FLORIDĚ

Hotel, motel, apartmán nebo celý dům? Internetové stránky s obrovskou nabídkou zcela jistě pomohou v orientaci, ale jak si vybrat nejlépe? Řešit ubytování až na Floridě – jistota nebo spíše stres? Hodně záleží také na způsobu, jakým chcete čas na tomto poloostrově trávit.

!!! Související článek viz:.  "NABÍDKA 2024"   ( zvýhodněné nabídky ubytování přímo od Floridatrip )   

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + vypůjčení auta : RENT a CAR

Plánování dovolené je v plném proudu a otázky v hlavě se množí. Zkusíme vám ulevit alespoň v tom nejzákladnějším. U autopůjčoven v USA platí, že dobrá příprava je polovina úspěchu .. 

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + RENT A HARLEY DAVIDSON

Krásné silnice, slunce a … Harley Davidson. Každý máme svůj sen, který si chceme alespoň na dovolené splnit..  Tak tedy:   jak na pořádnou projížďku s Harley Davidson?

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ .. v zimě nebo v létě?

Mnoho z vás se rozhodne procestovat Floridu v zimním období, mnoho z vás bude plánovat svojí dovolenou během školních prázdnin a leckdo podřídí datum pobytu heslu: Florida+dovolená = levná letenka. Proč ne? Dovolenou na Floridě si můžete užívat v každém ročním období

 

zobrazit více

Dovolená na Floridě : Na týden? - Příliš velké sousto!

Když budete chtít projet kousek Floridy, navštívit několik zajímavých měst a chvilku také pobýt na sluníčku u vody, doporučujeme minimální délku pobytu na Floridě alespoň 10 dní. Při návštěvě zábavních parků počítejte vždy jeden den na jeden park... A nazapomenout na nákupy!

 

zobrazit více

LETENKY - Florida MIAMI : nabídky letů do USA

Postupem doby se vše obrátilo naruby. Nejlevnější letenky "na poslední chvíli“ nahradily nejlevnější rezervace půl roku dopředu, ale ani to neznamená vždy až jakou výhru. Kdo z nás ví, co bude za týden, natož za několik měsíců… 

AKTUÁLNĚ AKČNÍ NABÍDKY  LETENEK - VIZ.  "NABÍDKA 2024"

 

zobrazit více