LETENKY - Florida MIAMI : nabídky letů do USAzpět na výpis článků

LETENKY - Florida MIAMI : nabídky letů do USA

Postupem doby se vše obrátilo naruby. Nejlevnější letenky "na poslední chvíli“ nahradily rezervace půl roku dopředu, ale ani to neznamená vždy výhru. Kdo z nás ví, co bude za týden, natož za několik měsíců… 

 

 

Letenky si zarezervujete i zakoupíte běžně z pohodlí domova po internetu. Prohlížením a porovnáváním nabídek prodejců letenek nabydete dojmu, že spolu se změnou jména našeho ruzyňského letiště jsme dostali i nepříjemný bonus: Oškubat a vyždímat. Nechť tato poznámka poslouží i jako vodítko.

Šetřit ano, ale s rozumem ! :

Doporučujeme vždy let s maximálně jedním mezipřistáním a na přestup ideálně dvě až tři hodiny (i kvůli kontrolám). Lety s mnoha přestupy jsou levnější, ale cestování tímto způsobem je o mnoho únavnější a riziko ztráty nebo zpoždění zavazadel daleko větší. Během různých promo akcí skutečně ušetřit lze (u většiny leteckých společností). 

Floridatrip Tip: Pozor na informace ohledně maximálního počtu zavazadel a jejich maximální váhy. To samé platí o příručním palubním zavazadle. Odbavení: Neustále měnící se předpisy (platí i pro elektronická zařízení).!!!