MICCOSUKEE POLICE a ALIGATOR WRESTLING zpět na výpis článků

MICCOSUKEE POLICE a ALIGATOR WRESTLING

Není nad zdejší "BAD BOYS". Ti kluci v uniformách se prostě tady v Miccosukee oblasti o bezpečí všech postarat opravdu umí!

 

 

U jedné místní vesnické restaurace podél kanálu se objevil aligátor zrovna, když jsme projížděli okolo. Voda tu je všude plná ryby, čert ví, na co dostal chuť, ale v každém případě se mu vůbec nechtělo zpátky do vody.

Než jsme o kousek dál zastavili a vystoupili, majitelka již zavolala na pomoc policii. Možná i kvůli tomu, že ve vodě čekal ještě jeho kamarád. A dva na jednoho .. to se tedy nedělá!smiley

Neuběhly ani dvě minuty a policie byla na místě. A i když policejní stanice není příliš vzdálená, stejně se nám jejich příjezd zdál až neuvěřitelně rychlý.

-----------------------------

No, a potom jsme již jen zírali na sehraný “koncert“ těch odvážných chlapíků. Mimochodem, uznejte sami, že si respekt zaslouží (a také ho tu mají) i bez nutnosti bojovat s aligátorem!

 

 

 

------------------

Ale ani majitelka restaurace žádný strašpytel není a ani na chvilku jsme neměli pocit, že by se té vzteklé ještěrky bála.

------------------

Takže než jsme se nadáli, byl neposlucha svázán a naložen

 

 

 

a.. než jsme si uvědomili, čeho všeho jsme byli svědky, pár buchnutí dveřmi a jak se objevili, byli zase pryč.

----------------

Nádherné bydlení uprostřed přírody s sebou ledacos přináší a aligátor je zde tvorem “všudypřítomným“, takže, nač se vzrušovat.. A také si myslíme, že pravděpodobnost být zde v přírodě napaden aligátorem, je tisíckrát menší než být ve městě napaden dvounohým “kriminalus dementus“.  Ale to jsme již úplně někde jinde … a my chceme zakončit náš článek zde, v Everglades. Na nejkrásnějším místě Floridy.  A dle nás i nejbezpečnějším.

THANK YOU, MICCOSUKEE POLICE  !