MICCOSUKEE POLICE a ALIGATOR WRESTLING zpět na výpis článků

MICCOSUKEE POLICE a ALIGATOR WRESTLING

Při jednom z výletů naším oblíbeným krajem jsme se stali svědky příhody, která nás ubezpečila v tom, co si při svých toulkách v těchto končinách vždycky říkáme: Ti kluci v uniformách se prostě tady v Miccosukee oblasti o bezpečí postarat umí!

 

 

U jedné místní restaurace podél kanálu v indiánské vesnici se objevil aligátor zrovna, když jsme projížděli okolo. Voda tu je všude plná ryby, čert ví, na co dostal chuť, ale v každém případě se mu vůbec nechtělo zpátky do vody.

Než jsme o kousek dál zastavili a vystoupili, majitelka již zavolala na pomoc policii. Možná i kvůli tomu, že ve vodě čekal ještě jeho kamarád. A dva na jednoho .. to se tedy nedělá!smiley

Neuběhly ani dvě minuty a “Bad Boys“ byli na místě. A i když je policejní stanice kousíček odsud (občas se tam juknem na nové přírůstky vozového parku, policejních aut s tím nejhezčím designem, co jsme osobně kdy viděli), stejně se nám jejich příjezd zdál až neuvěřitelně rychlý.

-----------------------------

No, a potom jsme již jen zírali na sehraný “koncert“ těch odvážných chlapíků. Mimochodem, uznejte sami, že si respekt zaslouží (a také ho tu mají) i bez nutnosti bojovat s aligátorem!

 

 

 

------------------

Musíme  přiznat, že ani majitelka restaurace žádný strašpytel není a ani na chvilku jsme neměli pocit, že by se snad té vzteklé ještěrky bála. Spíše naopak.

------------------

Takže než jsme se nadáli, byl neposlucha svázán a naložen

 

 

 

a.. než jsme si uvědomili, čeho jsme byli svědky, pár buchnutí dveřmi a jak se objevili, byli zase pryč. Ještě, že jsme stačili alespoň jejich odvaze krátce zatleskat.

----------------

Nádherné bydlení uprostřed přírody s sebou ledacos přináší a aligátor je zde tvorem “všudypřítomným“, takže, nač se vzrušovat, že ano.. A také si myslíme, že pravděpodobnost být zde v přírodě napaden aligátorem, je tisíckrát menší než být ve městě sražen autem … nebo napaden dvounohým “kriminalus dementus“.  Ale to jsme již úplně někde jinde … a my chceme zakončit náš článek zde. Na nejkrásnějším místě Floridy.  A dle nás i na nejbezpečnějším.

THANK YOU, MICCOSUKEE POLICE  !

 

GALERIE