ORLANDO - NEJEN DISNEY WORLD..

Blíž ke hvězdám II - KENNEDY SPACE CENTER a ATLANTIS

Je jeden ze šesti vyrobených. Nalétal více než dvě stě milionů kilometrů. Zúčastnil se třiceti tří vesmírných misí. Strávil tři sta šest dní ve vesmíru. A jako druhý nejmladší odešel po dvaceti šesti letech v roce 2011 po své poslední misi do zaslouženého odpočinku. Tento opravdový hrdina vesmírného Shuttle programu NASA čeká v plné své kráse na vaší návštěvu. Raketoplán ATLANTIS :

 

zobrazit více

Blíž ke hvězdám - KENNEDY SPACE CENTER

Na východ od města Orlando, leží ostrov Merritt. Nikdy neslyšeli? Z tohoto ostrova odstartovala raketa s jedním z největších snů celého lidstva. Po jeho návštěvě budete mít i vy pocit, že jste byli na několik okamžiků o kousek ..blíž ke hvězdám.

 

zobrazit více

UNIVERSAL STUDIOS ORLANDO RESORT : Dovolená = zábava

Kdo z dětí by nechtěl navštívit Bradavice a proletět se s Harry Potterem na koštěti. A kdo z vás, dospělých, by se nechtěl, alespoň na chvilku, stát zase dítětem. Návštěva Universal Studios tato vaše přání vyplní...

 

zobrazit více

SEA WORLD : Dovolená = zábava i odpočinek

Sea World je překrásný zábavní park, který se liší od těch druhých svým o něco klidnějším životem. Je plný obrovských akvárií a bazénů s mořskými živočichy, kterých se můžete dotknout nebo je z bezprostřední blízkosti pozorovat a dokonce i krmit. Celodenní bohatý program pro malé i velké návštěvníky nejen pobaví, ale i poučí.

 

zobrazit více

WALT DISNEY WORLD : svět který nikdy nebyl ale vždycky bude

Tohle vše má na svědomí stvořitel známé postavičky Mickey Mouse, držitel dvaceti dvou Oscarů a dalších 59ti nominací, pan Walter Disney se svým bratrem.. A jejich společný sen. Vytvořit pro lidi místo, kde mohou opustit realitu a vstoupit do světa fantazie a snů. To místo se jmenuje WALT DISNEY WORLD

 

zobrazit více