PŘESPÁNÍ v chatce - BRDY 2023 tip na výletzpět na výpis článků

PŘESPÁNÍ v chatce - BRDY 2023 tip na výlet

Který cestovatel by nechtěl strávit o chvilku déle tam, kde se mu zrovna líbí.. Kdo nepohrdne zcela obyčejným a jednoduchým .. a přece stylovým... "retro" přenocováním na úpatí Brd a před nebo po pořádném výletu po stezkách v CHKO Brdy zakončit krásný den malým ohníčkem pod širou oblohou v naprostém soukromí, obklopen tichem a přírodou, tomu by mohl přijít vhod náš soukromý tip.

Jedná se o možnost jednoduchého "přenocování", co by kamenem dohodil od města Příbram, několik desítem metrů od hranic lesa. Chatička místo stanu ( pro ten je hned vedle chatičky také místo.. pro toho, kdo bez karimatky v přírodě neusne :-) ) pro 4 výletníky, parkovací místo hned vedle, možnost připojení nabíječky je tu také stejně jako malé ohniště (a pár suchých polínek), zastřešené místo pro kola, jednoduché umyvadélko se studenou vodou v chatičce (přes léto venkovní sprcha s "vlažnou" :-) ), toaleta a ... nic víc. Místo wifi soukromí, místo TV obloha plná hvězd (někdy :-) ) a místo kuchyně a jídelních lístků "již od"... šálek ranní Dobré ráno kávy od zdejších majitelů "jen tak" pro hezký start do nového dne. 

Parkování hned vedle (20m) až do velikosti malého běžného "obytňáku", trochu toho dřeva na ohníček dodá majitel. 

Vše v naprostém bezpečí a soukromí (oploceno).

Cena: 600,- Kč / jedna noc / 1-4 cestovatelé / vše výše uvedené. 

Koho oslovila tato retronabídka, kdy mnohým z nás tenkrát stačilo ke zdařilému víkendu v přírodě hezké počasí, krásné okolí, opláchnutí  v tůňce a vlastní spacák a pár buřtů, může to zkusit.  Budete rádi vítáni. 

Telefon / mail:  viz. Kontakty Floridatrip