PŮJČOVNA AUT + USA - kvalitní pojištění je základzpět na výpis článků

PŮJČOVNA AUT + USA - kvalitní pojištění je základ

Bez auta se na dovolené na Floridě většinou nikdo neobejde. Při hledání vhodné půjčovny v USA je dobré mít vždy na paměti, že není až tak důležité jakou společnost si vyberete, ale jaké podmínky a jaký  druh pojištění vám v dané cenové kategorii nabízí! Nikdy nepodceňte rozsah pojištění ani výši jeho plnění!

 

 

K vypůjčení vozidla na Floridě je zapotřebí cestovní pas, řidičský průkaz (je doporučován i mezinárodní ŘP) a kreditní karta. Ten, kdo si vozidlo půjčuje, je automaticky považován za řidiče půjčovaného vozidla. Další řidič stojí ve většině případech další poplatek.

RENT A CAR si zařizujte vždy z domova. Velké zprostředkovatelské firmy, které lze najít na internetu, mají často výhodnější nabídky, než hlásá ceník samotných půjčoven. A když si s výběrem opravdu neporadíte, doporučíme vám našeho dlouholetého spolehlivého partnera.

Různým druhům pojištění vozidla doporučujeme věnovat skutečně velkou pozornost. Mnohdy se stává, že je výše určitého plnění opravdu nedostačující nebo je z plnění vyňata konkrétní část vozidla! A naopak, mnohá pojištění jsou duplicitní, tedy zbytečná. 

Americké půjčovny aut jsou oproti evropským skutečně velkorysé, ale přesto si stav i funkčnost vozidla při jeho přebírání pořádně a v klidu zkontrolujte. Máte-li skutečně veliké pochybnosti o nabízeném vozidle, vyberte si jiné. 

 

Floridatrip Tip: Auto by mělo být dostatečně prostorné, ve všech směrech bezpečné, tedy s pevným kufrem a pevnou střechou a také spořivé. Pro fanoušky silných aut je určitě příjemné poslouchat zvuk amerických osmiválců, ale najezdit průměrně sto padesát mil denně je běžné (mnozí cestovatelé ujedou dvojnásobek) a “dvaapůllitrový“ čtyřválec to umí mnohem levněji.

 

 

GALERIE