Recenze služeb

Nico +5 : březen 2018 , 19dní , Florida komplet

Gute Beratung und viele schoene Ecken gezeigt (wo wir hoechstwahrscheinlich nur vorbeigefahren waeren). Sehr zufrieden, obwohl doch nicht alles geschafft, was von Floridatrip vorgeplannt war.

Floridatrip Team: Wenn man anstatt zwei Tagen eine ganze Woche in Orlando verbringt.. Aber dadurch haben sich die Kinder wieder mehr gefreut. Danke sehr fuer Bewertung.

zobrazit více

Nadine + Jean : Florida leden 2018 - 11 dni

Danke danke und noch ein mal DANKE.  Mit Floridatrip Route Map so viele schoene Plaetze endeckt. Obwohl alles auf Kopf gestellt, immer haben wir uns irgendwo gefunden. Best of the best. Super Beratung. Das Auto moechten wir wieder im Herbst 2018, so, nicht verkaufen :-). Wer Florida wirklich entdecken will, nur mit Floridatrip, Leute!

Floridatrip: Das Auto ist leider schon weg (war schon verkauft, wo ihr damit rumgefahren seid), aber wir sind dabei um.. nicht verraten... Danke, Ihr zwei seid einfach genial!

zobrazit více

Sebastian + co : dva týdny , jižní Florida - podzim 2017

Kurz gesagt: Sehr gut und sehr genau. Und immer freundlich. So soll es sein (ist aber heutzutage nicht). Bewertung: 1A. Danke euch.

Floridatrip Team: Wir bedanken uns auch. Es war fuer uns sehr einfach fuer euch zu planen (ist immer,wenn wir "freie Haende" haben). MfG Floridatrip Team.

zobrazit více

Jane + Family: 12 dní zima 2017 - Florida cestou necestou

Ernesto was right. It is crazy, but you are the best. Nobody knows about Florida more, like You. Thank´s.

Floridatrip Team: Ernesto say sometimes too much wink. We are happy. You nice people. Thank you. See You later, aligator.. Bye, Your Floridatrip Team.

zobrazit více

Igor - podzim 2017 Florida Keys

Rybaření ještě lepší než jsme očekávali. Nepřeháněli jste. Celá dovolená byla, jak jste řekli. Vytištěné fotky A3 do kanceláře dráždí kolegy. Je tu ale ta bariéra řeči. Recenze na výbornou. Chceme v každém případě od vás ten středozápad! Jedno kdy-počkáme.

Floridatrip Team: Když jsou hezké snímky, není nic snadnějšího.. No jo, ze školy jsem dávno pryč a ti mladší z týmu o azbuce slyšeli tak akorát ode mě. Ještě, že máme "haudujudu", že ano. Recenze dostala "charašo", takže děkujeme moc. Na rozšíření našeho pole působnosti intenzivně pracujeme!

zobrazit více

Simona s rodinou - podzim 2017 : dva týdny Floridou

Děkujeme. Jeli jsme téměř neustále dle přesného itineráře. Pouze nám chyběl údaj v poslední den ohledně časové vzdálenosti z doporučených lokalit k letišti. Příští rok chceme opět na Floridu a opět s Floridatrip Týmem.

Floridatrip Team: Jsme moc rádi za Vaše kladné hodnocení, příroda moc nevyšla a to nás mrzí hodně .. o smůle ohledně poruchovosti aut z půjčovny ani nemluvě. Když se to po.. , tak pořádně. Děkujeme za důvěru, příště vyjde snad úplně vše na jedničku. Moc se těšíme!

 

zobrazit více

Vlasta a my: Florida během hurikánu 2017: 9 dní

Chtěla bych vám všem ještě jednou poděkovat za pomoc. Děkujeme za Vaše odhodlání nám osobně zpříjemnit dobu, kdy jsme si vlastně přáli být už doma. A na tyto čtyři dny s vámi vzpomínáme nejvíce. Asi se na Floridu už nikdy nepodíváme, i tak budeme mít díky Vám několik hezkých vzpomínek.

Floridatrip Team: Někdy se to nepovede, jak si člověk přeje, a v tomto kontextu skutečně hodně moc děkujeme za Vaše slova, jsem rád, že moje snaha nevyšla naprázdno. Měli jste pochopitelně veliký strach. (ale to my také) Co dodat: neříkej nikdy nikdy. Mockrát děkujeme.

zobrazit více

Martin : cestování po Floridě: 4 týdny říjen 2017

Díky. Máte skutečně neobvyklý přístup a i když nemám rád plánování, tak tohle bylo něco. Rád bych se tam vrátil ještě jednou a zkusil doporučenou Alabamu a Georgie. Váš pickup s obytkou byla naprostá bomba. Omlouvám se za ten blatník. Moje doporučení máte.

Floridatrip Team: čekali jsme tak trochu kritiku a Vaše recenze nás mile překvapila. Měl jste svým způsobem s počasím velkou smůlu, proto jsme vyšli vstříc. Blatník vem čert. Alabama čeká a my se těšíme. Díky.

zobrazit více

Tonda + rodina: dovolená na Floridě září 2017

Podruhé a opět spokojeni. K vašemu autu není co dodat, paráda.

Floridatrip Team : čtyřválec by byl asi úspornější.. Doufáme, že příště opět s naším týmem! Děkujeme.

zobrazit více

Míša - Miami/Florida Keys/New Orleans - 6/2017

Děkujeme za hezkou dovolenou. Vyjít všem vstříc (7osob vč. dětí ..: pozn. Floridatrip) nebylo určitě vůbec jednoduché, ale povedlo se vám to. Děkujeme. Kdo má rád přesný popis cesty nebo plánování dovolené podle sebe, bude u Floridatrip spokojený.


Floridatrip Team : Děkujeme za projevenou důvěru. Vaše spokojenost nás moc potěšíla!

zobrazit více