RECENZE

Blanka s rodinou Poděkování - Florida jaro 2020

Chci touto cestou poděkovat týmu Floridatrip za vstřícné jednání a poradenství až do termínu odletu, který nám důrazně Floridatrip nedoporučoval a podal zároveň pomocnou ruku ohledně všeho dalšího (stornování lodě, auta, rezervací a dalšího) včetně možnosti předělat itinerář bez dalších nákladů na někdy později, popř. možnosti ho "vrátit". (Chceme si ho ale ponechat i kdyby jenom jako památku.) Naše - dnes to již víme - nerozumné původní rozhodnutí dovolenou uskutečnit nám nakonec přece jenom Floridatrip dokázal rozmluvit. Náš návrat byl plánovaný dva dny po následném uzavření USA.. - takže to by byla smůla! Ještě jednou děkujeme za vaší neoblomnost. Přesvědčili jsme se mimo jiné, že to s bezpečností "svých Floriďánků" myslíte opravdu vážně.

Floridatrip Team : Ano, bylo to pomalu k zoufání, ale nakonec jste se přesvědčit nechali. Nestálo to za to. Myslíme, že nyní není na místě dělat chytrého, ale i kdyby to tam neuzamkli, nebyla by to třítýdenní dovča, ale nervák - situace se rychle měnila. Budeme si všichni držet palce, aby se život vrátil zase do běžných kolejí a .. aby se to stalo co nejdříve. A potom jsme Vám (stejně jako několika dalším) plně k dispozici, jak jsme slíbili. Pevné zdraví a nervy. Váš Floridatrip team.

zobrazit více

Martínek + rodiče: zimní Yellowstone USA 2020

Chtěl bych vám i za rodiče poděkovat, mamince se líbil nejvíc tip na ubytování s teplým bazénem a nám ty vaše výlety, hlavně ty v parku. Auto bylo parádní a dojeli jsme s ním všude. Slavnosti byly super, jenom škoda, že jsme neměli brusle, tatínek přehlédl to upozornění, co jste mu psal. Děkujeme moc.

Floridatrip Team: Pro takové přírodní dobrodruhy jako jsi ty a rodiče je radost něco takového naplánovat a také pravidelně číst vaše denní zážitky. A mamka je dobrá, že zvládala. Tak ji vezměte příště někam do tepla (na Floridu :-) ). Martine děkujeme a ahoj.

zobrazit více

Matt + family: Florida 2020- Everglades,Orlando...

I thank you and your whole team and wish, we see us in Texas. Do not vorget! It was beautifull. Make business here, why not, better for you!!! Your boat still like new, how you make it? Best wishes.

Floridatrip Team: Thank you, we are very happy. Great. Be sure, that : "see you later, alligator" :-)

zobrazit více

Otakar s manželkou: Leden na Floridě 2020

Pochvala je zde na mistě. Hezky a důkladně naplánované, i včetně zajímavých historických míst. Je vidět, že se tam opravdu vyznáte. Itinerář byl věcný a blbuvzdorný. Posloužil i jako deníček při jízdě. Hodně by se zapomnělo. Vše bylo jak jsme si přáli, spolupráce s celým týmem při plánování věcná až srdečná. Díky.

Floridatrip Team: Co začalo nedůvěřivým dotazem a dlouhou odmlkou, skončilo tedy, dle této hezké recenze, opravdovou spokojeností. Za to jsme rádi a děkujeme.

zobrazit více

Brňáci+rodinka: listopad na Floridě/podzim 2019

Byla to moc hezká dovolená. Cítili jsme se všude naprosto bezpečně. Itinerář byl připravený pečlivě a pomáhal nám každý den. Tu knihu o Floridě jsme ani neotevírali, vůbec tam nepopisovali místa, do kterých jste nás zavedli. Moc by toho bez vašich rad člověk mnohdy neviděl, jen by projel. Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Těší nás vaše spokojenost.

zobrazit více

Michaela, Olča... : Vánoce 2019

Deset dní naprosté pohody. Naplánované všechno zajímavě a čas využitý do poslední minutky. Děkujeme - platí samozřejmě za vše (i za to auto!). Příště zase s Floridatrip. Vegas bude.

Floridatrip Team: To byla přece samozřejmost. Pro naše Floriďánky vše! Promarnit poslední den kvůli poruše auta.. ale byla to náhoda, že jsme byli po ruce. Komu přeje, tomu přeje. Budeme se těšit a děkujeme.

 

zobrazit více

Tina: Národní parky v USA podzim 2019

Bez vás by místo výletu ještě dnes probíhala debata nad knihou a internetem. Díky. Naprosto skvělý. Nechápeme, jak, ale dokázali jste absolutně nemožný. Jsme nadšený už teď - na 100%, ať ten poslední týden dopadne jak chce.

Floridatrip Team: Pochvala patří i vám za vzorovou spolupráci. Ještě nikdy jsme neplánovali v takovém časovém presu. Odmítnutí jste neakceptovali, tak co jsme mohli dělat :-) ? Už jste doma, takže víme, že se povedlo i těch posledních šest dní. Škoda toho velkého zpoždění v Tucson, mohli jste se ještě čábnout. Děkujeme za krásnou recenzi.

zobrazit více

Rodinka z Moravy: Orlando-Miami 2019

Děkujeme za naplánování hezké dovolené i za SOS službu během dovolené. Itinerář byl podrobný a vše časově hezky naplánované. Lépe to již nešlo.

Floridatrip Team  Děkujeme. Jsme rádi, že jste to o ty tři dny prodloužili. Pohoda musí být a zábavní parky byly přece prioritou.

zobrazit více

Monika,Jana a kluci: Národní parky a Las Vegas 2019

Tak jsme to nakonec dali. Osm tisíc kiláků absolutně bez problémů. Ve Vegas jak lordi, všechno, jak jsme doufali. To čekání na váš ítík se vyplatilo. Sever překvapil a park s gejzíry (hlavně nasměrování a čas) se nedaj popsat. Díky celému Floridatrip. Určitě pošleme dál. To nemělo chybu.

Floridatrip Team : Děkujeme. V Las Vegas se to opravdu povedlo i s tou (nečekaně) zastavárnou. Jste TV hvězdy :-) . Děkujeme moc za kladnou recenzi.

zobrazit více

Ivanka s rodinou - Dovolená - Jaro na Floridě 2019

Na doporučení jsme si vyzkoušeli cestování s Floridatrip. Tipy na nákupy krása. Zajímavě provedená cesta včetně přejezdů. Dvě krátké návštěvy v přírodě (moc nás nebere) byly nakonec velice zajímavé a i pohodlné. Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Těší nás, že se vám i v přírodě líbilo! (a nakonec, kdo se může chlubit fotkou "aligátor jako strážce auta"...?)

zobrazit více

<<<123.>>>