RECENZE

Helmut + Jan - Florida květen 2022

Danke sehr. War wie versprochen, hat alles gut geklappt, geben gerne weiter. Als einziges Manko, Ihr Boot wurde in drei Tagen nur einmal richtig geputzt, sonnst nur mit Wasse abgespritzt. Angelplatz war aber wirklich gut. So habe wir uns das Fischen auf Florida vorgestellt. Alles ander war fehlerfrei und entspannt eingeplant. Helmut

Wir bedanken uns fuer Lob. Das mit dem Boot tut uns Leid, aber zeitlich war es nicht zu schaffen, glauben Sie, wir pflegen unsere Sachen in eigene Interesse. Abwaschen war jeden Tag fuer 19 Uhr eingeplant, wie euer Rueckehr, leider sind Sie immer erst nach acht zurueck (abgesprochen war ja vor sechs)... und so geschah es. Danke noch einmal, Floridatrip Team.

zobrazit více

Blanka s rodinou USA 2022 jaro

Dobrý den. Chceme touto cestou poděkovat Floridětrip týmu za váš úžasný přístup a splnění slova, které jste nám dali v roce 2020. Ani jsme nedoufali, ale jste plni příjemných překvapení. A zmíním i cenu itineráře, kterou jste ponechali tak, jak byla tenkrát a to dokonce i pro zcela nový a jiný plán dlouhé dovolené. Na Floridu se určitě také podíváme, ale těch dvacet dní po parcích a městech vč. Las Vegas nás nyní lákalo více. Absolutně spokojeni se vším. Díky.

Tak to jsme rádi. Slib je slib, tak to je. Máme před sebou ještě podobné plánování pro skupinu z r. 2020 a jako přes kopírák - také chtějí západ a ne Floridu. Asi jste se na nás domluvili. Klucí ale chtějí úplně vynechat města kromě Salt Lake City. No, stejně jste a budete "naši Floriďánci". Váš Floridatrip Team.

zobrazit více

Dagmar 2022 - Jaro na Floridě

Děkujeme celému týmu za zajímavou dovolenou. Zpočátku nám chyběla pomyslná vyváženost za ceny služeb, ale teď již víme. Byli jsme na Floridě třikrát, ale s Vašim plánováním, to bylo něco úplně jiného. Velice nevšední zážitky i v naší navštěvované oblasti a hlavně vše vhodné i pro starší ročníky, jako jsme my. Děkujeme také za to auto. Přejeme, ať se daří!

Děkujeme za hezkou recenzi na náš itinerář a služby, příště si užijete ty parky někde "uprostřed", jak říkáte... Floridatrip Team

zobrazit více

Blanka s rodinou Poděkování - Florida jaro 2020

Chci touto cestou poděkovat týmu Floridatrip za vstřícné jednání a poradenství až do termínu odletu, který nám důrazně Floridatrip nedoporučoval a podal zároveň pomocnou ruku ohledně všeho dalšího (stornování lodě, auta, rezervací a dalšího) včetně možnosti předělat itinerář bez dalších nákladů na někdy později, popř. možnosti ho "vrátit". (Chceme si ho ale ponechat i kdyby jenom jako památku.) Naše - dnes to již víme - nerozumné původní rozhodnutí dovolenou uskutečnit nám nakonec přece jenom Floridatrip dokázal rozmluvit. Náš návrat byl plánovaný dva dny po následném uzavření USA.. - takže to by byla smůla! Ještě jednou děkujeme za vaší neoblomnost. Přesvědčili jsme se mimo jiné, že to s bezpečností "svých Floriďánků" myslíte opravdu vážně.

Floridatrip Team : Ano, bylo to pomalu k zoufání, ale nakonec jste se přesvědčit nechali. Nestálo to za to. Myslíme, že nyní není na místě dělat chytrého, ale i kdyby to tam neuzamkli, nebyla by to třítýdenní dovča, ale nervák - situace se rychle měnila. Budeme si všichni držet palce, aby se život vrátil zase do běžných kolejí a .. aby se to stalo co nejdříve. A potom jsme Vám opět plně k dispozici, jak jsme slíbili. Pevné zdraví a nervy. Váš Floridatrip team.

zobrazit více

Martínek + rodiče: zimní Yellowstone USA 2020

Chtěl bych vám i za rodiče poděkovat, mamince se líbil nejvíc tip na ubytování s teplým bazénem a nám ty vaše výlety, hlavně ty v parku. Auto bylo parádní a dojeli jsme s ním všude. Slavnosti byly super, jenom škoda, že jsme neměli brusle, tatínek přehlédl to upozornění, co jste mu psal. Děkujeme moc.

Floridatrip Team: Pro takové přírodní dobrodruhy jako jsi ty a rodiče je radost něco takového naplánovat a také pravidelně číst vaše denní zážitky. A mamka je dobrá, že zvládala. Tak ji vezměte příště někam do tepla (na Floridu :-) ). Martine děkujeme a ahoj.

zobrazit více

Matt + family: Florida 2020- Everglades,Orlando...

I thank you and your whole team and wish, we see us in Texas. Do not vorget! It was beautifull. Make business here, why not, better for you!!! Your boat still like new, how you make it? Best wishes.

Floridatrip Team: Thank you, we are very happy. Great. Be sure, that : "see you later, alligator" :-)

zobrazit více

Otakar s manželkou: Leden na Floridě 2020

Pochvala je zde na mistě. Hezky a důkladně naplánované, i včetně zajímavých historických míst. Je vidět, že se tam opravdu vyznáte. Itinerář byl věcný a blbuvzdorný. Posloužil i jako deníček při jízdě. Hodně by se zapomnělo. Vše bylo jak jsme si přáli, spolupráce s celým týmem při plánování věcná až srdečná. Díky.

Floridatrip Team: Co začalo nedůvěřivým dotazem a dlouhou odmlkou, skončilo tedy, dle této hezké recenze, opravdovou spokojeností. Za to jsme rádi a děkujeme.

zobrazit více

Brňáci+rodinka: listopad na Floridě/podzim 2019

Byla to moc hezká dovolená. Cítili jsme se všude naprosto bezpečně. Itinerář byl připravený pečlivě a pomáhal nám každý den. Tu knihu o Floridě jsme ani neotevírali, vůbec tam nepopisovali místa, do kterých jste nás zavedli. Moc by toho bez vašich rad člověk mnohdy neviděl, jen by projel. Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Těší nás vaše spokojenost.

zobrazit více

Michaela, Olča... : Vánoce 2019

Deset dní naprosté pohody. Naplánované všechno zajímavě a čas využitý do poslední minutky. Děkujeme - platí samozřejmě za vše (i za to auto!). Příště zase s Floridatrip. Vegas bude.

Floridatrip Team: To byla přece samozřejmost. Pro naše Floriďánky vše! Promarnit poslední den kvůli poruše auta.. ale byla to náhoda, že jsme byli po ruce. Komu přeje, tomu přeje. Budeme se těšit a děkujeme.

 

zobrazit více

Tina: Národní parky v USA podzim 2019

Bez vás by místo výletu ještě dnes probíhala debata nad knihou a internetem. Díky. Naprosto skvělý. Nechápeme, jak, ale dokázali jste absolutně nemožný. Jsme nadšený už teď - na 100%, ať ten poslední týden dopadne jak chce.

Floridatrip Team: Pochvala patří i vám za vzorovou spolupráci. Ještě nikdy jsme neplánovali v takovém časovém presu. Odmítnutí jste neakceptovali, tak co jsme mohli dělat :-) ? Už jste doma, takže víme, že se povedlo i těch posledních šest dní. Škoda toho velkého zpoždění v Tucson, mohli jste se ještě čábnout. Děkujeme za krásnou recenzi.

zobrazit více

<<<123.>>>