RECENZE

Dovolená na Floridě 2019 - Eduard s rodinou

Přesné plánování a hodně domácích tipů. Zapínat navi je díky Floridatrip přesnému itineráři zcela zbytečné. Škoda, že dny nebyly delší (nepřeberné množství míst okolo cesty v itineráři), ale za to váš tým nemůže. Příjemné jednáni od začátku do konce.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že se vám cesta líbila a splnila vaše očekávání.

zobrazit více

2019-březen: Kateřina a spol.: Křížem krážem Floridou-levně

Skvěle připravený itinerář! Váhali jsme, ale jsme nyní rádi. Viděli jsme hodně věcí navíc a bylo znát, že opravdu víte kam a kdy. Rodiče byli loni na vlastní pěst s knihou o Floridě a jenom koukali, co vše bylo okolo nich k vidění o čem vůbec nevěděli. Z klání jsme díky týmu Floridatrip vyšli vítězně (prý poletí ještě jednou s naším iti). Poradenství bylo k nezaplacení stejně jako popis cest (hlavně pro přesuny a v přírodě). Moc vám děkujeme.

Floridatrip Team: Vaše chvála nás hodně těší, ale zvítězit nad turistickou příručkou není až tak těžké - slabý "soupeř". Malý tip: některé výlety by bylo asi lepší z itineráře odstranit, co myslíte. Ale .. nechceme podceňovat Vaše rodiče! Děkujeme za hezkou recenzi i za zadání cesty, připravovat podobné výpravy není práce, ale radost.

zobrazit více

Agnes mit Familie - Rodinná dovolená a Florida 2019

Wir sind einfach begeistert. Tag fuer Tag voll mit Abendteuer. Genial geplant! Floridatrip ist die Nummer 1!!

Floridatrip Team : Danke sehr. Es hat uns gefreut. Das Wetter war leider nicht soo gut, aber wir haben das beste ja rausgehollt. Danke vielmals.

zobrazit více

Jarek - prosinec 2018 : Zimní dovolená v Miami

Velice hezky naplánované, levná a zajímavá dovolená, přesný itinerář. Celkově lepší, než zájezd z katalogu - mohu srovnat. Doporučil bych každému. Jedno manko : v ubytování pouze tipy a poradenství. S doporučením jsem byl ale spokojen a využil ho.

Floridatrip Team: Děkujeme za hezké hodnocení a doporučení. Ohledně zprostředkovávání ubytování jsme toho již napsali nemálo. Není nic snažšího "hezky" si přivydělat provizí od motelů. Zmizela by ale volnost během cestování a také není možné stále aktualizovat neustále měnící se stav  a kvalitu ubytovacích zařízení po celé Floridě. Na popisky z katalogů a reklamy nedáme! Ještě jednou děkujeme a jsme rádi, že jste byli celkově spokojeni.

zobrazit více

Martina a Simona : Cestování-Florida podzim 2018

Děkujeme za trpělivost během plánování naší trasy. Chtěli jsme co nejvíce stihnout a vidět a to se povedlo. Velikou výhodou byl pro nás přesný itinerář cesty a mnoho variant v něm včetně různých tipů kam podél trasy nakouknout.. i třeba pro hezké focení. 

Floridatrip Team: To ano, více toho již nešlo. Ale počasí vám přálo a to je pro tak krátkou návštěvu Floridy to nejdůležitější. Děkujeme za kladnou recenzi!

zobrazit více

Radka: rodinná Dovolená na Floridě říjen 2018

Téměř okamžitá reakce týmu na naše dotazy během cesty samotné - vždy jsme věděli kam jinam, když bylo potřeba kvůli špatnému počasí nebo nečekanému zpoždění. Naplánování dovolené týmem Floridatrip bylo zajímavé a zcela nám vyhovovalo. Doporučená místa k ubytování splňovala naše kritéria. Hodně ušetřeného času i peněz. Doporučujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi, jsme moc rádi, že se cesta líbila.

zobrazit více

Motorkáři - Cestování po Floridě říjen 2018: Harley a hurikán Michael

Celá dovolená s prachama by byla v .. (zcenzurováno od Floridatrip) ! Na začátku se to všechno úplně .. (zcenzurováno od Floridatrip) a chtěli jsme hned zase odletět. Kdo to nezažil, ten nepochopí. Celej tým (Floridatrip) jel jak fretka a udělali nám jinou trasu. Měli tam prej ještě jednu partu trosečníků, nevím co oni ale my měli super jízdu. Díky chlapci a dívky (z Floridatrip Team). Naprostej luxus. Příště až do Dakoty.

Floridatrip Team : Tak trošičku jsme vaší recenzi poopravili, aby byla "mládeži přístupno", ale jsme na ní opravdu patřičně hrdí. Byl to fofr a největší prací a i výhrou pro všechny bylo co nejrychleji vás přesvědčit neodlétat. "VĚDĚLI" jsme, že to lze zvládnout.. i s tím vypůjčením strojů jinde. A přiznejme, štěstí nám potom také přálo - paradoxně mluvíme o počasí.. Děkujeme a těšíme se na opětovné shledání.

zobrazit více

Vlastimil a rodina - Dovolená na Floridě září 2018: Orlando-Miami

Skvěle naplánovaná dovolená pro děti, perfektní servis-poradenství během naší cesty. Bylo to takové individuální cestování na jistotu. Doporučujeme a děkujeme.

 

Floridatrip Team : Zvládli jste to s tou počáteční "klimarýmou" na výbornou a přeplánovávat postupně dny nebylo zase až tak těžké - možností "na dosah" je tu více než dost ..snad pro každou situaci. Děkujeme za hezkou recenzi.

zobrazit více

Mirek a Sandra: červenec 2018 - cestování po Floridě

Zajímavě vybraná cesta, přesný popis, příjemné jednání a velice dobré místní znalosti vidíme jako největší přednosti Floridatrip.

Floridatrip Team: děkujeme za kladné ohodnocení.

zobrazit více

Tom a Naďa: Cestování po Floridě - zábava - červenec 2018

Skvěle připravený itinerář, praktické rady. Přírodu vezmeme i s kanu příští rok na jaře. Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste nás "poslechli". Moc se těšíme a slibujeme, že vás nezklameme. !!

zobrazit více