RECENZE

Rodinka z Moravy: Orlando-Miami 2019

Děkujeme za naplánování hezké dovolené i za SOS službu během dovolené. Itinerář byl podrobný a vše časově hezky naplánované. Lépe to již nešlo.

Floridatrip Team  Děkujeme. Jsme rádi, že jste to o ty tři dny prodloužili. Pohoda musí být a zábavní parky byly přece prioritou.

zobrazit více

Monika,Jana a kluci: Národní parky a Las Vegas 2019

Tak jsme to nakonec dali. Osm tisíc kiláků absolutně bez problémů. Ve Vegas jak lordi, všechno, jak jsme doufali. To čekání na váš ítík se vyplatilo. Sever překvapil a park s gejzíry (hlavně nasměrování a čas) se nedaj popsat. Díky celému Floridatrip. Určitě pošleme dál. To nemělo chybu.

Floridatrip Team : Děkujeme. V Las Vegas se to opravdu povedlo i s tou (nečekaně) zastavárnou. Jste TV hvězdy :-) . Děkujeme moc za kladnou recenzi.

zobrazit více

Ivanka s rodinou - Dovolená - Jaro na Floridě 2019

Na doporučení jsme si vyzkoušeli cestování s Floridatrip. Tipy na nákupy krása. Zajímavě provedená cesta včetně přejezdů. Dvě krátké návštěvy v přírodě (moc nás nebere) byly nakonec velice zajímavé a i pohodlné. Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Těší nás, že se vám i v přírodě líbilo! (a nakonec, kdo se může chlubit fotkou "aligátor jako strážce auta"...?)

zobrazit více

Dovolená na Floridě 2019 - Eduard s rodinou

Přesné plánování a hodně domácích tipů. Zapínat navi je díky Floridatrip přesnému itineráři zcela zbytečné. Škoda, že dny nebyly delší (nepřeberné množství míst okolo cesty v itineráři), ale za to váš tým nemůže. Příjemné jednáni od začátku do konce.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že se vám cesta líbila a splnila vaše očekávání.

zobrazit více

2019-březen: Kateřina a spol.: Křížem krážem Floridou-levně

Skvěle připravený itinerář! Váhali jsme, ale jsme nyní rádi. Viděli jsme hodně věcí navíc a bylo znát, že opravdu víte kam a kdy. Rodiče byli loni na vlastní pěst s knihou o Floridě a jenom koukali, co vše bylo okolo nich k vidění o čem vůbec nevěděli. Z klání jsme díky týmu Floridatrip vyšli vítězně (prý poletí ještě jednou s naším iti). Poradenství bylo k nezaplacení stejně jako popis cest (hlavně pro přesuny a v přírodě). Moc vám děkujeme.

Floridatrip Team: Vaše chvála nás hodně těší, ale zvítězit nad turistickou příručkou není až tak těžké - slabý "soupeř". Malý tip: některé výlety by bylo asi lepší z itineráře odstranit, co myslíte. Ale .. nechceme podceňovat Vaše rodiče! Děkujeme za hezkou recenzi i za zadání cesty, připravovat podobné výpravy není práce, ale radost.

zobrazit více

Agnes mit Familie - Rodinná dovolená a Florida 2019

Wir sind einfach begeistert. Tag fuer Tag voll mit Abendteuer. Genial geplant! Floridatrip ist die Nummer 1!!

Floridatrip Team : Danke sehr. Es hat uns gefreut. Das Wetter war leider nicht soo gut, aber wir haben das beste ja rausgehollt. Danke vielmals.

zobrazit více

Jarek - prosinec 2018 : Zimní dovolená v Miami

Velice hezky naplánované, levná a zajímavá dovolená, přesný itinerář. Celkově lepší, než zájezd z katalogu - mohu srovnat. Doporučil bych každému. Jedno manko : v ubytování pouze tipy a poradenství. S doporučením jsem byl ale spokojen a využil ho.

Floridatrip Team: Děkujeme za hezké hodnocení a doporučení. Ohledně zprostředkovávání ubytování jsme toho již napsali nemálo. Není nic snažšího "hezky" si přivydělat provizí od motelů. Zmizela by ale volnost během cestování a také není možné stále aktualizovat neustále měnící se stav  a kvalitu ubytovacích zařízení po celé Floridě. Na popisky z katalogů a reklamy nedáme! Ještě jednou děkujeme a jsme rádi, že jste byli celkově spokojeni.

zobrazit více

Martina a Simona : Cestování-Florida podzim 2018

Děkujeme za trpělivost během plánování naší trasy. Chtěli jsme co nejvíce stihnout a vidět a to se povedlo. Velikou výhodou byl pro nás přesný itinerář cesty a mnoho variant v něm včetně různých tipů kam podél trasy nakouknout.. i třeba pro hezké focení. 

Floridatrip Team: To ano, více toho již nešlo. Ale počasí vám přálo a to je pro tak krátkou návštěvu Floridy to nejdůležitější. Děkujeme za kladnou recenzi!

zobrazit více

Radka: rodinná Dovolená na Floridě říjen 2018

Téměř okamžitá reakce týmu na naše dotazy během cesty samotné - vždy jsme věděli kam jinam, když bylo potřeba kvůli špatnému počasí nebo nečekanému zpoždění. Naplánování dovolené týmem Floridatrip bylo zajímavé a zcela nám vyhovovalo. Doporučená místa k ubytování splňovala naše kritéria. Hodně ušetřeného času i peněz. Doporučujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi, jsme moc rádi, že se cesta líbila.

zobrazit více

Motorkáři - Cestování po Floridě říjen 2018: Harley a hurikán Michael

Celá dovolená s prachama by byla v .. (zcenzurováno od Floridatrip) ! Na začátku se to všechno úplně .. (zcenzurováno od Floridatrip) a chtěli jsme hned zase odletět. Kdo to nezažil, ten nepochopí. Celej tým (Floridatrip) jel jak fretka a udělali nám jinou trasu. Měli tam prej ještě jednu partu trosečníků, nevím co oni ale my měli super jízdu. Díky chlapci a dívky (z Floridatrip Team). Naprostej luxus. Příště až do Dakoty.

Floridatrip Team : Tak trošičku jsme vaší recenzi poopravili, aby byla "mládeži přístupno", ale jsme na ní opravdu patřičně hrdí. Byl to fofr a největší prací a i výhrou pro všechny bylo co nejrychleji vás přesvědčit neodlétat. "VĚDĚLI" jsme, že to lze zvládnout.. i s tím vypůjčením strojů jinde. A přiznejme, štěstí nám potom také přálo - paradoxně mluvíme o počasí.. Děkujeme a těšíme se na opětovné shledání.

zobrazit více