RECENZE

Jarek: Florida - Reise - Familienurlaub Sommer 2018

Floridatrip ist fuer uns einfach Reiseplaner Nr.1. Leider Seiten nur auf Tschechisch - nur dank meinem Freund aus CZ auf euch gekommen. Da ihr absolut konkurenzlos seid (nicht nur preisslich), finde es zu schade. Wir werden weiterempfehlen. Danke.

Floridatrip Team: Danke vielmals, es freut uns sehr. Wir wachsen langsam aber sicher vor allem durch Empfehlungen ..und das ist fuer uns doch am schoensten. LG Floridatrip

zobrazit více

Alena +rodina: Tampa + Key West červen 2018 - Cestování s dětmi

Přesný itinerář, rychlá zpětná vazba a vše do posledního detailu promyšlené. Celá dovolená měla být zaměřená především na dětskou zábavu a s ohledem na nizký věk jednoho z nich a výsledek byl senzační. Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladné ohodnocení. Jsme rádi, že se vám a samozřejmě hlavně také dětem na Floridě líbilo.

zobrazit více

Míša +3 : Cestování po Floridě 2018 - květen

Poděkování patří celému týmu Floridatrip. Nečekané setkání a s ním spojené dodatečné zážitky nejdou jen tak popsat. Příště pouze s osobním doprovodem pana ( ... : Floridatrip ) . I ve vážných situacích máte pusu od ucha k uchu. Naprosto perfektní. Děkujeme také za dokonalý itinerář. Zdraví vysokoškoláci.

Floridatrip Team: děkujeme za velice "otevřenou" recenzi. Jste opravdu dokonalá parta lidí, se kterou se zase někdy velice rádi setkáme. Nejen na Floridě.

zobrazit více

Andrea s rodinou: Dovolená na Floridě červen 2018

Bezpochyby ta nejkrásnější návštěva Floridy ze všech. Měli jsme trochu obavy z navržené trasy, ale zcela zbytečně. Navržená dobrodružství  i kemping korespondoval stoprocentně s naší žádostí ohledně bezpečnosti (dětí) . Velice citlivý přístup během plánování i k úpravám itineráře již během naší cesty z důvodu nachlazení (všech). Váš tým se tu vyzná lépe, něž naši známí, kteří tu žijí! Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Nebylo to lehké, ale nakonec asi pro všechny zábavné - jsme rádi, že náš tým nezklamal .. Bezpečnost cestovatelů je pro nás vždy na prvním místě! Tak snad se někdy "zase tam" uvidíme - dlužíme večeři - díky moc! 

zobrazit více

Tina + rodina : Florida jaro 2018 - koupací dovolená

Vše klaplo, naše počáteční nejistota rychle opadla milou a věcnou komunikací. Při popisování jedné cesty jsme měli dojem, že snad musíte jet za náma. Krásná dovolená. Děkujeme.

Floridatrip Team: No, třeba jeli .. Tato oblast je nám vším, tak proto tu "každý kámen" známe. My děkujeme vám.

zobrazit více

Jiřík a spol. : Březen 2018 - dovolená napříč Floridou

Hezky naplánované, pro každého něco, přesný Itinerář, každý den několik možných tras - jen malý výčet důvodů proč s Floridatrip  znovu. Doporučujeme všem,co nechtějí trávit dovolenou obvyklým známým kolečkem. Chybí pouze zprostředkovávání ubytování i když chápu, že by se musela dodržovat přesně jedna trasa i čas. Třeba to nějak do budoucna vymyslíte? Děkujeme a doporučujeme každému, kdo chce něco na Floridě zažít.

Floridatrip Team: Děkujeme za pozitivní hodnocení celého vašeho dobrodružství i za doporučení - již se nám vaši kamarádi ozvali. Ohledně ubytování: Chtělo by to nějakou dotaci .. to by bylo hnízd po celé Floridě :-) ... Ještě jednou děkujeme

 

zobrazit více

Míla a Matěj : Dovolená - Florida březen 2018: 17dní

Poděkování patří za vynikající itinerář a poradentví během cesty. Bez výjimky vždy na telefonu, stále příjemní trpěliví. Okamžitá zpětná vazba nás podpořila k výletům, ke kterým se jinak v cizím prostředí člověk neodhodlá. Nikde jsme netápali. Co slíbeno i splněno.

Floridatrip Team: Děkujeme, snažíme se nezklamat. Jsme rádi, že se vám cesta líbila.

zobrazit více

Taťána s rodinou - Florida-jaro 2018: pořádná dovolená

Pět neděl, to byla jízda. Děkujeme týmu Floridatrip za Itinerář, podporu na místě, rady, prostě úplně za všechno. Uspokojit nás všechny byla asi fuška. 

Floridatrip Team: Díky dostatku času jsme si opravdu vyhráli. Vaší babičce patří náš obdiv! Děkujeme mnohokrát.

zobrazit více

Nico +5 : březen 2018 , 19dní , Florida komplet

Gute Beratung und viele schoene Ecken gezeigt (wo wir hoechstwahrscheinlich nur vorbeigefahren waeren). Sehr zufrieden, obwohl doch nicht alles geschafft, was von Floridatrip vorgeplannt war.

Floridatrip Team: Wenn man anstatt zwei Tagen eine ganze Woche in Orlando verbringt.. Aber dadurch haben sich die Kinder wieder mehr gefreut. Danke sehr fuer Bewertung.

zobrazit více

Nadine + Jean : Florida leden 2018 - 11 dni

Danke danke und noch ein mal DANKE.  Mit Floridatrip Route Map so viele schoene Plaetze endeckt. Obwohl alles auf Kopf gestellt, immer haben wir uns irgendwo gefunden. Best of the best. Super Beratung. Das Auto moechten wir wieder im Herbst 2018, so, nicht verkaufen :-). Wer Florida wirklich entdecken will, nur mit Floridatrip, Leute!

Floridatrip: Das Auto ist leider schon weg (war schon verkauft, wo ihr damit rumgefahren seid), aber wir sind dabei um.. nicht verraten... Danke, Ihr zwei seid einfach genial!

zobrazit více