RECENZE

Vlastimil a rodina - Dovolená na Floridě září 2018: Orlando-Miami

Skvěle naplánovaná dovolená pro děti, perfektní servis-poradenství během naší cesty. Bylo to takové individuální cestování na jistotu. Doporučujeme a děkujeme.

 

Floridatrip Team : Zvládli jste to s tou počáteční "klimarýmou" na výbornou a přeplánovávat postupně dny nebylo zase až tak těžké - možností "na dosah" je tu více než dost ..snad pro každou situaci. Děkujeme za hezkou recenzi.

zobrazit více

Mirek a Sandra: červenec 2018 - cestování po Floridě

Zajímavě vybraná cesta, přesný popis, příjemné jednání a velice dobré místní znalosti vidíme jako největší přednosti Floridatrip.

Floridatrip Team: děkujeme za kladné ohodnocení.

zobrazit více

Tom a Naďa: Cestování po Floridě - zábava - červenec 2018

Skvěle připravený itinerář, praktické rady. Přírodu vezmeme i s kanu příští rok na jaře. Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste nás "poslechli". Moc se těšíme a slibujeme, že vás nezklameme. !!

zobrazit více

Jarek: Florida - Reise - Familienurlaub Sommer 2018

Floridatrip ist fuer uns einfach Reiseplaner Nr.1. Leider Seiten nur auf Tschechisch - nur dank meinem Freund aus CZ auf euch gekommen. Da ihr absolut konkurenzlos seid (nicht nur preisslich), finde es zu schade. Wir werden weiterempfehlen. Danke.

Floridatrip Team: Danke vielmals, es freut uns sehr. Wir wachsen langsam aber sicher vor allem durch Empfehlungen ..und das ist fuer uns doch am schoensten. LG Floridatrip

zobrazit více

Alena +rodina: Tampa + Key West červen 2018 - Cestování s dětmi

Přesný itinerář, rychlá zpětná vazba a vše do posledního detailu promyšlené. Celá dovolená měla být zaměřená především na dětskou zábavu a s ohledem na nizký věk jednoho z nich a výsledek byl senzační. Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladné ohodnocení. Jsme rádi, že se vám a samozřejmě hlavně také dětem na Floridě líbilo.

zobrazit více

Míša +3 : Cestování po Floridě 2018 - květen

Poděkování patří celému týmu Floridatrip. Nečekané setkání a s ním spojené dodatečné zážitky nejdou jen tak popsat. Příště pouze s osobním doprovodem pana ( ... : Floridatrip ) . I ve vážných situacích máte pusu od ucha k uchu. Naprosto perfektní. Děkujeme také za dokonalý itinerář. Zdraví vysokoškoláci.

Floridatrip Team: děkujeme za velice "otevřenou" recenzi. Jste opravdu dokonalá parta lidí, se kterou se zase někdy velice rádi setkáme. Nejen na Floridě.

zobrazit více

Andrea s rodinou: Dovolená na Floridě červen 2018

Bezpochyby ta nejkrásnější návštěva Floridy ze všech. Měli jsme trochu obavy z navržené trasy, ale zcela zbytečně. Navržená dobrodružství  i kemping korespondoval stoprocentně s naší žádostí ohledně bezpečnosti (dětí) . Velice citlivý přístup během plánování i k úpravám itineráře již během naší cesty z důvodu nachlazení (všech). Váš tým se tu vyzná lépe, něž naši známí, kteří tu žijí! Děkujeme.

Floridatrip Team: Děkujeme za kladnou recenzi. Nebylo to lehké, ale nakonec asi pro všechny zábavné - jsme rádi, že náš tým nezklamal .. Bezpečnost cestovatelů je pro nás vždy na prvním místě! Tak snad se někdy "zase tam" uvidíme - dlužíme večeři - díky moc! 

zobrazit více

Tina + rodina : Florida jaro 2018 - koupací dovolená

Vše klaplo, naše počáteční nejistota rychle opadla milou a věcnou komunikací. Při popisování jedné cesty jsme měli dojem, že snad musíte jet za náma. Krásná dovolená. Děkujeme.

Floridatrip Team: No, třeba jeli .. Tato oblast je nám vším, tak proto tu "každý kámen" známe. My děkujeme vám.

zobrazit více

Jiřík a spol. : Březen 2018 - dovolená napříč Floridou

Hezky naplánované, pro každého něco, přesný Itinerář, každý den několik možných tras - jen malý výčet důvodů proč s Floridatrip  znovu. Doporučujeme všem,co nechtějí trávit dovolenou obvyklým známým kolečkem. Chybí pouze zprostředkovávání ubytování i když chápu, že by se musela dodržovat přesně jedna trasa i čas. Třeba to nějak do budoucna vymyslíte? Děkujeme a doporučujeme každému, kdo chce něco na Floridě zažít.

Floridatrip Team: Děkujeme za pozitivní hodnocení celého vašeho dobrodružství i za doporučení - již se nám vaši kamarádi ozvali. Ohledně ubytování: Chtělo by to nějakou dotaci .. to by bylo hnízd po celé Floridě :-) ... Ještě jednou děkujeme

 

zobrazit více

Míla a Matěj : Dovolená - Florida březen 2018: 17dní

Poděkování patří za vynikající itinerář a poradentví během cesty. Bez výjimky vždy na telefonu, stále příjemní trpěliví. Okamžitá zpětná vazba nás podpořila k výletům, ke kterým se jinak v cizím prostředí člověk neodhodlá. Nikde jsme netápali. Co slíbeno i splněno.

Floridatrip Team: Děkujeme, snažíme se nezklamat. Jsme rádi, že se vám cesta líbila.

zobrazit více