RECENZE

Sebastian + co : dva týdny , jižní Florida - podzim 2017

Kurz gesagt: Sehr gut und sehr genau. Und immer freundlich. So soll es sein (ist aber heutzutage nicht). Bewertung: 1A. Danke euch.

Floridatrip Team: Wir bedanken uns auch. Es war fuer uns sehr einfach fuer euch zu planen (ist immer,wenn wir "freie Haende" haben). MfG Floridatrip Team.

zobrazit více

Jane + Family: 12 dní zima 2017 - Florida cestou necestou

Ernesto was right. It is crazy, but you are the best. Nobody knows about Florida more, like You. Thank´s.

Floridatrip Team: Ernesto say sometimes too much wink. We are happy. You nice people. Thank you. See You later, aligator.. Bye, Your Floridatrip Team.

zobrazit více

Igor - podzim 2017 Florida Keys

Rybaření ještě lepší než jsme očekávali. Nepřeháněli jste. Celá dovolená byla, jak jste řekli. Vytištěné fotky A3 do kanceláře dráždí kolegy. Je tu ale ta bariéra řeči. Recenze na výbornou. Chceme v každém případě od vás ten středozápad! Jedno kdy-počkáme.

Floridatrip Team: Když jsou hezké snímky, není nic snadnějšího.. No jo, ze školy jsem dávno pryč a ti mladší z týmu o azbuce slyšeli tak akorát ode mě. Ještě, že máme "haudujudu", že ano. Recenze dostala "charašo", takže děkujeme moc. Na rozšíření našeho pole působnosti intenzivně pracujeme!

zobrazit více

Simona s rodinou - podzim 2017 : dva týdny Floridou

Děkujeme. Jeli jsme téměř neustále dle přesného itineráře. Pouze nám chyběl údaj v poslední den ohledně časové vzdálenosti z doporučených lokalit k letišti. Příští rok chceme opět na Floridu a opět s Floridatrip Týmem.

Floridatrip Team: Jsme moc rádi za Vaše kladné hodnocení, příroda moc nevyšla a to nás mrzí hodně .. o smůle ohledně poruchovosti aut z půjčovny ani nemluvě. Když se to po.. , tak pořádně. Děkujeme za důvěru, příště vyjde snad úplně vše na jedničku. Moc se těšíme!

 

zobrazit více

Vlasta a my: Florida během hurikánu 2017: 9 dní

Chtěla bych vám všem ještě jednou poděkovat za pomoc. Děkujeme za Vaše odhodlání nám osobně zpříjemnit dobu, kdy jsme si vlastně přáli být už doma. A na tyto čtyři dny s vámi vzpomínáme nejvíce. Asi se na Floridu už nikdy nepodíváme, i tak budeme mít díky Vám několik hezkých vzpomínek.

Floridatrip Team: Někdy se to nepovede, jak si člověk přeje, a v tomto kontextu skutečně hodně moc děkujeme za Vaše slova, jsem rád, že moje snaha nevyšla naprázdno. Měli jste pochopitelně veliký strach. (ale to my také) Co dodat: neříkej nikdy nikdy. Mockrát děkujeme.

zobrazit více

Martin : cestování po Floridě: 4 týdny říjen 2017

Díky. Máte skutečně neobvyklý přístup a i když nemám rád plánování, tak tohle bylo něco. Rád bych se tam vrátil ještě jednou a zkusil doporučenou Alabamu a Georgie. Váš pickup s obytkou byla naprostá bomba. Omlouvám se za ten blatník. Moje doporučení máte.

Floridatrip Team: čekali jsme tak trochu kritiku a Vaše recenze nás mile překvapila. Měl jste svým způsobem s počasím velkou smůlu, proto jsme vyšli vstříc. Blatník vem čert. Alabama čeká a my se těšíme. Díky.

zobrazit více

Tonda + rodina: dovolená na Floridě září 2017

Podruhé a opět spokojeni. K vašemu autu není co dodat, paráda.

Floridatrip Team : čtyřválec by byl asi úspornější.. Doufáme, že příště opět s naším týmem! Děkujeme.

zobrazit více

Míša - Miami/Florida Keys/New Orleans - 6/2017

Děkujeme za hezkou dovolenou. Vyjít všem vstříc (7osob vč. dětí ..: pozn. Floridatrip) nebylo určitě vůbec jednoduché, ale povedlo se vám to. Děkujeme. Kdo má rád přesný popis cesty nebo plánování dovolené podle sebe, bude u Floridatrip spokojený.


Floridatrip Team : Děkujeme za projevenou důvěru. Vaše spokojenost nás moc potěšíla!

zobrazit více

Pavla , červen 2017 , Miami – New Orleans

Z cesty: Většinou (nejraději) cestuji sama a nezávisle na plánech. Ve vás mám ideálního parťáka na cesty. Děkuji za téměř okamžité reakce na moje maily. Doporučuji všem, kteří chtějí jako já být na cestách úplně nezávislí a přitom mít všude a neustále někoho po ruce. Když chci, je tu a když ne, nikdo a nic mě neruší. Perfektní.

Floridatrip :  Těší nás pochvala od zkušené cestovatelky (o to víc, že jste na Floridě již několikrát byla). Děkujeme.

zobrazit více

Šárka K. s rodinou , 15dní v březnu 2017 , rodinná dovolená

Chtěla bych za nás všechny poděkovat vašemu celému týmu za trpělivost a vstřícnost ohledně plánování naší dovolené na Floridě. Děkujeme za moc hezké zážitky. Celou dobu jsme se cítili jistě a to bylo pro nás hodně důležité. Přejeme hodně životních úspěchů.

FLORIDATRIP : Děkujeme Vám a celé Vaší rodině za hezká slova i za projevenou důvěru. Váš Floridatrip Team.

zobrazit více