RECENZE

Horst J. : Januar - 2017 . Miami und Florida Keys + Umgebung.

Traum. Mehr kann man nicht sagen. Danke fuer die Moeglichkeit Dodge Charger Hemi von Floridatrip zu fahren. Hab´s genossen (ist schon bestellt bei meinem Haendler). Empfehlung : Floridatrip ist Spitze! Absolut!

FLORIDATRIP : Wir sind sprachlos – danke sehr !!!

zobrazit více

Pavel P., Dominik a holky / Květen 2017 . Florida

Děkujeme vám za přesný itinerář. Známí z druhé party ještě u přepážky u ( … ) tvrdili, že bez toho sunpasu se neobejdeme. Byli sice vždy rychlejší, ale my viděli víc a nic důležitého kromě večeří jsme nepropásli. Jen škoda, že jste museli plánovat podle našeho ubytování. Naše chyba, kterou příště neuděláme. Panama City, to bylo něco! Perfektní. Floridatrip doporučujeme stoprocentně.

FLORIDATRIP : I dálnice je leckde zajímavá a ani to jste nepropásli. Trochu jsme s vaším svolením zariskovali (nebylo to od Daytony za rohem..) a jsme tak rádi, že se vám na Bike Week líbilo. Děkujeme.

zobrazit více

Jíťa a David . Duben 2017 , 14 dní v Everglades + Keys

SUPER SUPER SUPER . Děkujeme týmu Floridatrip. PS: Té kánoje je nám fakt líto

FLORIDATRIP : Horší by bylo odjet na kanu a zapomenout tam auto … My děkujeme. Bylo fajn něco takového pro vás dva naplánovat!

zobrazit více

Jirka , čtenář

Hezké čtení i fotky, ale kde jsou nové příběhy? Už nejste na FB? Čekám netrpělivě na pokračování New Orleans. Nemohu si dovolit cestovat, ale s vámi jsem mohl být v Americe pořád. To je škoda.

FLORIDATRIP : je nám líto,ale naši cestovatelé a plánovámí mají přednost- bohužel nám chybí na psaní čas , Facebook již obnovit (z osobního přesvědčení) neplánujeme - ale uvažujeme o Twitter !  

zobrazit více

Wolfgang mit Familie . December 2016 . Florida + Keys

Gute Beratung, Floridatrip spart Zeit und Geld, immer hilfsbereit. Gute Tips. Einzige MINUS : Seiten sind nicht auf deutsch  -  schade.

FLORIDATRIP : danke sehr .. Bilder sprechen alle Sprachen der Welt, oder ..

zobrazit více

Artur+ (celkem 11 lidí) , listopad-prosinec 2016 , Florida a Alabama

S vtipem a precizností nám všem Floridatrip ukázal, jak je možné poznávat svět. Porovnávali jsme doporučené motely s původní nabídkou od ( … )/cenzura od Floridatrip! a byli jsme rádi, že jsme od ( … ) nic nezarezervovali !  Zajišťujte i ubytování s autem (za auto ještě jednou moc děkujeme)! Jste jednoduše nej! Přejeme hodně spokojených zákazníků v novém roce 2017.

FLORIDATRIP :  děkujeme za kladné ohodnocení této „šílené jízdy“ , byla to skutečně výzva , vyšlo to a jsme moc rádi , i vám všem jen to nej do 2017 !

zobrazit více

Jiří a Mária , listopad 2016 – výprava „na e-kole Floridou“ a návštěva New Orleans

Cestujeme vždycky jen s vlastním itinerářem, ale praktické rady a doporučení od Floridatrip jsme často při cestě využívali. ... Vaše bezplatné poradenství je často k nezaplacení (o tom jsme se na Floridě přesvědčili, jak jistě víte, mnohokrát). Bohužel jste měli pravdu s tím jarem. Bylo by pro nás určitě lepší. Ohledně Miami (a také cesty po A1A severně) jste měl také pravdu- jeden večer fakticky stačí a ta cesta za to nestojí (někdy se člověk musí přesvědčit sám). ... Celému týmu přejeme hodně úspěchů.

FLORIDATRIP :  děkujeme , jsme opravdu rádi, když můžeme i zkušeným (a „tvrdohlavým“) mladým cestovatelům přispět k pohodě na cestách .. smiley

zobrazit více

Radka s rodinou /17dní - listopad 2016 / Orlando, Alabama a sever Floridy

Každému upřímně doporučujeme FLORIDATRIP . Děkujeme za pomoc při plánování i za zprostředkování auta. Vždy jsme se dovolali a vždycky jsme dostali užitečnou radu. Není co vytknout.

FLORIDATRIP : trochu jsme se obávali reakce Vašich rodičů – jestli toho ježdění nebylo na ně až moc (!!)  klaplo to a i my děkujeme vám všem (zatrápená air france) !!

zobrazit více

Martina a Tom / září 2016 , autem po celé Floridě

Děkujeme za ušetřené peníze a proškolení v dopravě. Je vidět, že se vyznáte. Máme pro vás slogan: s Floridatrip jde na Floridě všechno líp. O obětavé pomoci týmu Floridatrip na místě ani nemluvě. Jste super.
 

FLORIDATRIP : děkujeme , bylo nám potěšením pro takové nadšence, jako jste vy dva, plánovat !!

zobrazit více

Marek S. 5.10-17.10 / Miami, Key West, Everglades, Orlando

Moc rád bych poděkoval týmu z Florida Trip za vynikající rady před naším výletem do USA, který se konal ve dnech 5.10 - 17.10 na trase autem Miami - Key west - Everglades - Titusville - Orlando. Lidi z Florida Trip mohu vřele doporučit ostatním cestovatelům. 

FLORIDATRIP :  děkujeme mnohokrát

zobrazit více