RECENZE

Radka s rodinou /17dní - listopad 2016 / Orlando, Alabama a sever Floridy

Každému upřímně doporučujeme FLORIDATRIP . Děkujeme za pomoc při plánování i za zprostředkování auta. Vždy jsme se dovolali a vždycky jsme dostali užitečnou radu. Není co vytknout.

FLORIDATRIP : trochu jsme se obávali reakce Vašich rodičů – jestli toho ježdění nebylo na ně až moc (!!)  klaplo to a i my děkujeme vám všem (zatrápená air france) !!

zobrazit více

Martina a Tom / září 2016 , autem po celé Floridě

Děkujeme za ušetřené peníze a proškolení v dopravě. Je vidět, že se vyznáte. Máme pro vás slogan: s Floridatrip jde na Floridě všechno líp. O obětavé pomoci týmu Floridatrip na místě ani nemluvě. Jste super.
 

FLORIDATRIP : děkujeme , bylo nám potěšením pro takové nadšence, jako jste vy dva, plánovat !!

zobrazit více

Marek S. 5.10-17.10 / Miami, Key West, Everglades, Orlando

Moc rád bych poděkoval týmu z Florida Trip za vynikající rady před naším výletem do USA, který se konal ve dnech 5.10 - 17.10 na trase autem Miami - Key west - Everglades - Titusville - Orlando. Lidi z Florida Trip mohu vřele doporučit ostatním cestovatelům. 

FLORIDATRIP :  děkujeme mnohokrát

zobrazit více

Ingrid + Manfred , Florida und Florida Keys, 5. - 22. April 2016

Reiseplanung  . Danke sehr. Unglaublich genaue Beschreibung. Wir waren sehr zufrieden. Empfehlenswert. (schade, dass die Seiten nur in tschechische Sprache sind)

FLORIDATRIP :  danke sehr, leider fehlt uns Zeit …

zobrazit více

LUBOŠ s rodinou – Miami - Orlando , červen 2016

Děkujeme za všechno. Škoda, že nezařizujete celou dovolenou i s autem a ubytováním. Určitě vás doporučíme příští rok našim známým.

FLORIDATRIP : to nás těší, děkujeme, kvalita/bezpečí motelů se neustále mění, ale nejste s přáním sami, tak možná postavíme pár motelů napříč Floridou a bude to  smiley..

zobrazit více

Jana R. 10.4.- 22.4. 2016 Po východním pobřeží a Everglades.

Všechno klaplo. Ani na hotelech nevěděli víc. Bez Floridytrip by to celé bylo jen předražené Španělsko. Děkujeme moc za dobré rady.

FLORIDATRIP :  děkujeme za ohodnocení, ale přirovnat Floridu ke Španělsku … teda....

zobrazit více

Matty and John . 10 days in Everglades , April 2016

Hi. You are the best. Believe, we really do not understand it. You live so far away!?  Well, everythink is possible. Thank´s. Floridatrip ist the best travel servis for south Florida.

FLORIDATRIP : thank you, the answer is easy: we love nature, we love Everglades, each corner

zobrazit více

<<<.456>>>