Tipy na výlet

POŘÁDNÝ VÝLET - NEW ORLEANS není až tak daleko !

Sice se věnujeme plánování dovolené na Floridě, ale občas zabrouzdáme i mimo ni .. třeba až do státu Luisiana, přesněji do města NEW ORLEANS. Není to až tak z ruky a ve spojení s „několika“ zajímavými místy je to skutečně perfektní výlet …

 

zobrazit více

Město jak na horské dráze - KISSIMMEE

Město Kissimmee, původně malá vesnička, kterou obývaly v roce 1950 pouhé čtyři tisícovky obyvatel, se začalo příchodem Mickey Mouse a dalších zábavních parků velice rychle rozrůstat a stalo se takovým předměstím nově vzniklého pohádkového světa se vším, co k tomu patří.

zobrazit více

COCOA BEACH - noční nákupy,pláže..

Několik mil jižním směrem od Kennedy Space Center se nachází městečko Cocoa Beach. Zde vás přivítá mimo jiné i nepřehlédnutelné  obchodní centrum firmy RON JON.

zobrazit více

Pláže plné mušlí : SANIBEL ISLAND

Sanibel Island, místo zcela bez vysokých hotelů a řetězových restaurací. Krásné pláže plné mušlí, poutavá podívaná na lovící pelikány, neobvyklé ticho a klid. Návštěva Sanibelu zakončená večerní procházkou okolo starého majáku doporučíme nejen beznadějným romantikům.

zobrazit více

ST. AUGUSTINE - Nejstarší město Ameriky

O rozvoj města, které sehrálo v šedesátých letech minulého století klíčovou roli v hnutí za občanská práva černošského obyvatelstva v Americe, se zasloužil bývalý partner Rockefellera, Henry Flagler, ale nejdůležitější roli v celé jeho historii sehrála pevnost CASSILO DE SAN MARCOS

 

zobrazit více

DAYTONA BEACH - Pláže plné aut a závody NASCAR

S automobilovými závody je město Daytona Beach spjato od počátku dvacátého století. Původní zdejší závodní trať vedoucí z části po světoznámé pláži nahradila již v roce 1959 Daytona International Speedway, ale projet se podél vln oceánu můžete ještě i dnes.

 

zobrazit více