UBYTOVÁNÍ - Florida - Dovolenázpět na výpis článků

UBYTOVÁNÍ - Florida - Dovolená

Možná nejdůležitější bod plánování dovolené na Floridě. Při zvolení zcela individuálního cestování po Floridě jsou dvě možnosti, jak se s tímto úkolem vypořádat. Naplánovat a zarezervovat si ubytování předem a nebo ho řešit až na místě?..

 

Možností, kde na Floridě přenocovat je nepřeberné množství. Od pronájmu celé vilky až po kempování ve stanu. Hotely, resorty, motely - to vše je k dispozici, v různých cenových třídách a samozřejmě i v různé kvalitě.

Naplánování ubytování předem:

Na internetových stránkách lze nalézt mnoho nabídek. Při rezervacích nezapomínejte na to, kam se budete chtít během dovolené podívat. S ohledem na velké vzdálenosti je skoro nemožné se vždy vrátit zpět „do svého“.

Až na místě: 

Kvalita levných i středně drahých motelů je velice rozdílná. Z důvodu místního podnebí a stáří motelů jsou pravidelné "remodelace" budov nutné. Situace se na některých místech zlepší, na jiných zase zhorší a tak pořád dokola. Obrovskou výhodou stylu “až na místě“ je časová nezávislost během cestování (a můžete si předem prohlédnout pokoj)

V našem itineráři vždy uvádíme “záchytné body“ v podobě osobně vyzkoušených motelů a naopak místa, ve kterých nocleh raději ani nehledat.

Floridatrip Tip: Kdo se nechce pohybovat v neustále cizím prostředí, stačí vybrat několik centrálních lokalit a odtud provádět výpravy. Vracíte se tak večer najisto do svého. Výběr těchto centrálních míst by měl být proveden i s ohledem na  datum cesty, neboť některá místa mohou být v tu dobu předražená nebo z důvodu podnebí problematická.

 

GALERIE