Ubytování na Floridě - USAzpět na výpis článků

Ubytování na Floridě - USA

Pro všechny cestovatele, kteří se chystají s námi putovat Floridou, ve městě, které platí za pomyslnou křižovatku pro většinu turistů jižní části tohoto poloostrova,  zajistíme  ZVÝHODNĚNÉ nabídky ubytování  v jednom ve své kategorii nejlépe hodnoceném hotelu a to nejen na velkých portálech, jakými jsou TripAdvisor a Booking.com...

 

.. ale hlavně od samotných hostů. Ti se zde mohou těšit z klidného a velice příjemného prostředí v celém areálu komplexu, který se skládá z několika budov motelového typu.

Manager Sunny si v loňském roce převzal v Las Vegas ocenění za nejlepe vedený Travelodge v USA i Kanadě a je patřičně na odváděnou práci svých zaměstnanců i sebe hrdý. Má skutečně proč!

My jsme na naší s vedením hotelu dojednanou nabídku hrdi samozřejmě také:

CENA UBYTOVÁNÍ 2024 včetně snídaně  JIŽ OD 67,- USD   den / pokoj / 2 osoby

 

TRAVELODGE BY WYNDHAM - HOMESTEAD, FL

 

snídaně:

Nabízená snídaně (kvalita i výběr) z vlastní kuchyně se již v této cenové kategorii ubytování nenabízí nikde jinde. Od smažené slaniny po různé druhy "karbanátků" či vajíček, např. s vynikajícím čedarem nebo i omelet, od čajů po horkou čokoládu (nemluvě o vynikající kávě), od sladkého pečiva po několik druhů toustů a housek, myslíme, že i náročný strávník vyrazí do nového dne řádně posilněn. Na cestu si ještě k tomu všemu může vzít i pár vitamínů v podobě banánů, jablek nebo pomerančů apod.

 

bazén:

Bazén s křišťálově čistou - teplou - vodou zde není pouze v praxi nepoužitelným lákadlem v letáku (skutečně víme, o čem píšeme :-) ) a kompletní výzdoba komplexu mluví sama za sebe.

pokoje:

Samotné pokoje jsou ve všech kategoriích dostatečně velké, podlahy z keramické dlažby, veškeré vybavení je vždy plně funkčí, tiché a výkonné klimatizace jsou samozřejmostí, stejně jako lednice, fén, kávovařič, televizor, čisťounká koupelna se záchodem a velké množství  ručníků i všech možných toaletních potřeb. Celé ambiente pokojů na vás působí uvolněně a domácky. Stabilní připojení WIFI v celém areálu i venku před pokojem.

parkování:

Každý pokoj má přede dveřmi své parkovací místo (které vám také nikdo!! neobsadí). Je tak velice pohodlné i diskrétní vyložit či naložit potřebné věci v jakoukoli denní či noční dobu.

servis:

Hlavním tématem je zde čistota, klid a bezpečí (celý areál hlídá vlastní security) a, samozřejmě, spokojenost hostů. V areálu také stěží potkáte zaměstnance (ať již je to obsluha při snídani, zaměstnanec na recepci nebo samotný pracovník úklidového servisu), který by Vás s úsměvem nepozdravil popř. vám nepomohl. V případě sebemenšího problému nebo závady na pokoji se můžete obrátit na jakéhokoliv zaměstnance v dohledu nebo na recepci. A je jedno, jestli se z výletu vrátíte ve dvě odpoledne nebo ve dvě ráno, čerstvá káva nebo čaj či horká čokoláda na vás vždy, 24 hodin denně, čekají vedle recepce v areálu jídelny. Samotná recepce je taktéž obsazená celý den i celou noc nepřetržitě.

poloha:

Klidný jižní okraj města, nejvyhledávanější lokalita turistů z pohledu poznávání Florida Keys včetně cesty na Key West samotné, návštěv národních parků Everglades (hlavní vstup je vzdálen 10 minut jízdy autem), Key Biscayne a Miccosukee indiánská rezervace nebo pro podnikání Airboat Tours a výletů do Big Cypress... Výhodné zázemí i pro výlety do miamských nákupních center, Outletů, Miami Beach i Bayside nebo Naples a Ft. Myers, krásných pláží mexického zálivu.

recenze Floridatrip:

Otestovali jsme během tohoto podzimu 2023 v turisticky oblíbených a frekventovaných oblastech přes třicet různých motelů/hotelů v cenové kategorii do 100,- USD plus TAX/noc, navštívili přes 120 podobných ubytovacích komplexů a můžeme potvrdit, že Travelodge by Wyndham ve městě Homestead, bráně do Keys a Everglades, se kvalitou služeb a čistotou celého areálu žádný nevyrovná. 

V bezprostřední blízkosti ubytovacího komplexu je veškerá infrastruktura, například veliký Outlet značkového zboží (v těsné blízkosti), Supermarkety a obchodní centra, specializované prodejny, restaurace, "historicky známý" trh s čerstvým ovocem i známá závodní dráha Nascar.

VÝHODNOU CENU nabízíme našim cestovatelům nehledě na délku pobytu.

Naší domluvenou cenovou nabídku na konkrétní, vámi vybraný termín, si můžete ihned porovnat na všech dostupných portálech na internetu.