VYPLŇOVÁNÍ ESTA - bezvízové cestování do USA zpět na výpis článků

VYPLŇOVÁNÍ ESTA - bezvízové cestování do USA

Protože je dnes svět hrozně moc rychlý, a protože je i uspěchaný, a protože se potom mohou dělat zbytečné a nevratné chyby, chceme zdůraznit všem, kteří se chystají do na Floridu/ do Ameriky na dovolenou :

 

 

Pro podání žádosti o “získání povolení ESTA“, tedy povolení ke vstupu na území USA v bezvízovém programu používejte jednu jedinou webovou stránku – tu   OFICIÁLNÍ !!! - a vyplňte si žádost sami:

https://esta.cbp.dhs.gov/         

POUZE !!    a   POUZE !!  a jen   TUTO STRÁNKU !! 

Nikdo, žádná zprostředkovatelská společnost vám nedopomůže k “lepšímu výsledku“, nikdo vám nic neurychlí, nikdo vám nic neusnadní.

Nenechte se zmást !! Některé webové stránky se tváří  “jako ty pravé“, oficiální. Nejsou !! 

Informace jsou na této oficiální webové stránce velice přehledné, je kompletně přeložena i do českého jazyka (výběr jazyka nahoře v pravém rohu). 

Schvalovací proces, proti kterému není žádné odvolání, trvá od několika málo vteřin do (uváděných) 72 hodin. Většinou ale cca +/-  max. 90 minut.

V případě zamítnutí můžete, a je to jediná správná cesta, postupovat dle doporučení, které taktéž naleznete na těchto webových stránkách, popřípadě na :  http://czech.prague.usembassy.gov/   ( Velvyslanectví USA , Praha )

NEEXISTUJE NIKDO, KDO BY VÁM MOHL NĚJAK JINAK DOPOMOCI KE ZJÍSKÁNÍ KLADNÉHO STATUSU ESTA !!!

-------

NENECHÁVEJTE SCHVÁLENÍ ESTA na poslední chvíli a raději ji vyřizujte jako první nebo s dostatečným předstihem (v případě zamítnutí ESTA máte možnost -při dostatečné časové rezervě- si zažádat o turistické vízum, to ale trvá daleko déle, než-li schvalovací proces ESTA).

------

Floridatrip Info :  florida@floridatrip.cz