Ubytování na Floridě - Floridatrip AKČNÍ CENY

Ubytování na Floridě - Floridatrip AKČNÍ CENY

FLORIDATRIP vám nabízí možnost ubytování v hotelu Travelodge by Wyndham za zvýhodněné akční ceny v jedné z nejvýhodněji položených lokalit pro cestovatele v jižní části Floridy. Našim cestovatelům zároveň nabízíme naše vlastní slevové kupóny, které mohou předložit na recepci hotelu a získají slevu přímo na místě.

 

Floridatrip každým rokem navštíví a otestuje desítky různých motelů a hotelů v jednotlivých lokalitách napříč Floridou, aby recenze pro naše cestovatele byly vždy z první ruky. Tento hotel je dlouhodobě ve své cenové kategorii jedním z nejlépe hodnocených a v kvalitě nabízených služeb stěží hledá konkurenci.

Travelodge by Wyndham ve Florida City / Homestead, Fl

nabízí svým hostům v porovnání se svojí konkurencí v místě samotném i ve srovnání s jinými lokalitami nadstandardní péči o hosty ve všech směrech. Manažer tohoto komplexu si za dlouholetou práci převzal  ocenění za nejlépe vedený Hotel Travelodge v USA a Kanadě.

Služby a vybavení hotelu:

  • Snídaně

Nabízená snídaně z vlastní kuchyně se v této cenové kategorii ubytování již težko hledá. Od smažené slaniny po různé druhy "karbanátků" či vajíček s čedarem, omelet, od čajů po horkou čokoládu (nemluvě o vynikající kávě), od sladkého pečiva po několik druhů toustů a housek, vloček, čerstvého ovoce, mléka, džusů, ani náročnější strávník nebude určitě zklamán.

  • Bazén

O čistotu vody v bazénu se pravidelně stará externí firma. Voda v bazénu je samožřejmě vyhřívaná. Bazén zde není pouze v praxi nepoužitelným lákadlem v letáku nebo na ceduli před motelem.

  •  Pokoje

Samotné pokoje jsou ve všech kategoriích dostatečně velké, podlahy z keramické dlažby, veškeré vybavení je plně funkčí. Tiché a výkonné klimatizace, lednice, fén, kávovařič, televizor. Čistá koupelna se záchodem a vanou včetně sprchy. V ceně denní výměna ručníků a doplnění mýdel, šampónů a toaletního papíru. Stabilní připojení WIFI na pokoji i venku před pokojem.

  • Parkování

Každý pokoj má přede dveřmi své parkovací místo, které vám nikdo neobsadí. Je tak velice pohodlné i diskrétní vyložit či naložit potřebné věci v jakoukoli denní či noční dobu.

  • Servis v areálu

Hlavním tématem je zde čistota, klid a bezpečí (celý areál hlídá vlastní security služba) a spokojenost hostů. V případě jakéhokoli problému nebo závady na pokoji se můžete obrátit na na recepci, která je obsazena 24 hodin denně.

  • Poloha hotelu

Klidný jižní okraj města, nejvyhledávanější lokalita turistů, kteří chtějí poznávat Florida Keys včetně cesty na Key West samotné, návštívit národní park Everglades (hlavní vstup je vzdálen 10 minut jízdy autem). Vhodné stanoviště i pro návštěvu Key Biscayne, Miccosukee indiánské rezervace, Big Cypress nebo Airboat stanovišť. Výhodná a klidná lokalita/zázemí i pro výlety do miamských nákupních center, Outletů, Miami Beach, Bayside nebo jednodenního výletu do Naples a Ft. Myers - na krásné pláže mexického zálivu.

Travelodge je necelou hodinu jízdy autem vzdálený od mezinárodního letiště v Miami. V bezprostřední blízkosti ubytovacího komplexu je veškerá infrastruktura, například veliký Outlet značkového zboží, Supermarkety a obchodní centra, specializované prodejny, restaurace, "historicky známý" trh s čerstvým ovocem, nedaleko vzdálená je známá závodní dráha Nascar. Nejvýhodnější ceny pohonných hmot z celého floridského výběžku nabízejí právě čerpací stanice v okolí. Pro bleskové spojení s Miami, Fort Lauderdale slouží dálnice Ronald Reagan Turnpike a nájezd na ní je pouhou minutu vzdálený od recepce hotelu.

Pro více informací:  florida@floridatrip.cz

Aktuální počasí na Floridě 21.07.2024

Kurz ČNB 21.07.2024

USA - CZK kurz 1 USD = 23.195 CZK
© Copyright 2014 - 2024 FloridaTrip.cz | Text a foto Darek Placák.
Design and Programing: Reklalink s.r.o.