Články

DOVOLENÁ v USA a (nejen)NÁRODNÍ PARKY

A JE TO TU !!! Byla to hodně dlouhá cesta, obrovské dobrodružství a na konci veliké nadšení. A únava. Asi takto můžeme shrnout letošní cestování Floridatrip týmu napříč Amerikou. A výsledek? Kromě strhnutého počítadla mílí našeho auta a přeplněných kufrů zážitků a zkušeností můžeme zájemcům potvrdit, že…

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ

Jedno krásné období pro dovolenou na Floridě skončilo, další právě začíná. A tak je to po celý rok. Pro ty nerozhodné přinášíme několik málo obrázků pro to správné naladění.

 

zobrazit více

MICCOSUKEE POLICE a ALIGATOR WRESTLING

Není nad zdejší "BAD BOYS". Ti kluci v uniformách se prostě tady v Miccosukee oblasti o bezpečí všech postarat opravdu umí!

 

zobrazit více

KDYŽ ŘEKNEME ŽE JE TO bordel, tak je to bordel

A o co skutečně jde? O nic víc a o nic míň, než o nepořádek tam, kde by ho ještě před několika lety nikdo nečekal. A o jeho příčinu. Neboť z památníku na tolik všemi cestovateli oblíbeném místě udělat vlastní umaštěný bordelstůl ke grilování může opravdu jen ..    PŘESNĚ TAK !!

zobrazit více

VYPLŇOVÁNÍ ESTA - bezvízové cestování do USA

Protože je dnes svět hrozně moc rychlý, a protože je i uspěchaný, a protože se potom mohou dělat zbytečné a nevratné chyby, chceme zdůraznit všem, kteří se chystají do na Floridu/ do Ameriky na dovolenou :

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + UBYTOVÁNÍ NA FLORIDĚ

Hotel, motel, apartmán nebo celý dům? Internetové stránky s obrovskou nabídkou zcela jistě pomohou v orientaci, ale jak si vybrat nejlépe? Řešit ubytování až na Floridě – jistota nebo spíše stres? Hodně záleží také na způsobu, jakým chcete čas na tomto poloostrově trávit.

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + vypůjčení auta : RENT a CAR

Plánování dovolené je v plném proudu a otázky v hlavě se množí. Zkusíme vám ulevit alespoň v tom nejzákladnějším. U autopůjčoven v USA platí, že dobrá příprava je polovina úspěchu .. 

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + RENT A HARLEY DAVIDSON

Krásné silnice, slunce a … Harley Davidson. Každý máme svůj sen, který si chceme alespoň na dovolené splnit..  Tak tedy:   jak na pořádnou projížďku s Harley Davidson?

 

zobrazit více

President Donald TRUMP? .. volby neminou ani Floridu

Každé volby presidenta mění, někdy více, někdy o něco méně, vzhled ulic, podél kterých se mnohdy těsnají billboardy a vlaječky toho či onoho kandidáta. Na soukromých pozemcích, před obchody i na autech vlají vlaječky obou stran a z množství vlaječek lze leckdy usoudit, komu je daný region či obyvatel nakloněn..

 

zobrazit více

Blíž ke hvězdám II - KENNEDY SPACE CENTER a ATLANTIS

Je jeden ze šesti vyrobených. Nalétal více než dvě stě milionů kilometrů. Zúčastnil se třiceti tří vesmírných misí. Strávil tři sta šest dní ve vesmíru. A jako druhý nejmladší odešel po dvaceti šesti letech v roce 2011 po své poslední misi do zaslouženého odpočinku. Tento opravdový hrdina vesmírného Shuttle programu NASA čeká v plné své kráse na vaší návštěvu. Raketoplán ATLANTIS :

 

zobrazit více

<<<123.>>>