Články

DOVOLENÁ v USA a (nejen)NÁRODNÍ PARKY

A JE TO TU !!! Byla to hodně dlouhá cesta, obrovská dobrodružství a na konci veliké nadšení. A únava. Asi takto můžeme shrnout těch několik let cestování Floridatrip týmu napříč Amerikou od Texasu na západ. A výsledek? Kromě strhnutého počítadla mílí našeho autra a kufrů plných zkušeností, které budeme pro naše cestovatele neustále, stejně jako na Floridě, aktualizovat, můžeme zájemcům o dovolenou potvrdit, že…

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ

Jedno krásné období pro dovolenou na Floridě skončilo, další právě začíná. A tak je to po celý rok. Pro ty nerozhodné přinášíme několik málo obrázků pro to správné naladění.

 

zobrazit více

MICCOSUKEE POLICE a ALIGATOR WRESTLING

Není nad zdejší "BAD BOYS". Ti kluci v uniformách se prostě tady v Miccosukee oblasti o bezpečí všech postarat opravdu umí!

 

zobrazit více

VYPLŇOVÁNÍ ESTA - bezvízové cestování do USA

Protože je dnes svět hrozně moc rychlý, a protože je i uspěchaný, a protože se potom mohou dělat zbytečné a nevratné chyby, chceme zdůraznit všem, kteří se chystají do na Floridu/ do Ameriky na dovolenou :

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + UBYTOVÁNÍ NA FLORIDĚ

Hotel, motel, apartmán nebo celý dům? Internetové stránky s obrovskou nabídkou zcela jistě pomohou v orientaci, ale jak si vybrat nejlépe? Řešit ubytování až na Floridě – jistota nebo spíše stres? Hodně záleží také na způsobu, jakým chcete čas na tomto poloostrově trávit.

!!! Související článek viz:.  "NABÍDKA 2024"   ( zvýhodněné nabídky ubytování přímo od Floridatrip )   

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + vypůjčení auta : RENT a CAR

Plánování dovolené je v plném proudu a otázky v hlavě se množí. Zkusíme vám ulevit alespoň v tom nejzákladnějším. U autopůjčoven v USA platí, že dobrá příprava je polovina úspěchu .. 

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + RENT A HARLEY DAVIDSON

Krásné silnice, slunce a … Harley Davidson. Každý máme svůj sen, který si chceme alespoň na dovolené splnit..  Tak tedy:   jak na pořádnou projížďku s Harley Davidson?

 

zobrazit více

Blíž ke hvězdám II - KENNEDY SPACE CENTER a ATLANTIS

Je jeden ze šesti vyrobených. Nalétal více než dvě stě milionů kilometrů. Zúčastnil se třiceti tří vesmírných misí. Strávil tři sta šest dní ve vesmíru. A jako druhý nejmladší odešel po dvaceti šesti letech v roce 2011 po své poslední misi do zaslouženého odpočinku. Tento opravdový hrdina vesmírného Shuttle programu NASA čeká v plné své kráse na vaší návštěvu. Raketoplán ATLANTIS :

 

zobrazit více

POŘÁDNÝ VÝLET - NEW ORLEANS není až tak daleko !

Sice se věnujeme plánování dovolené na Floridě, ale občas zabrouzdáme i mimo ni .. třeba až do státu Luisiana, přesněji do města NEW ORLEANS. Není to až tak z ruky a ve spojení s „několika“ zajímavými místy je to skutečně perfektní výlet …

 

zobrazit více

FLORIDOU STOP and GO - Povídka o neposlušném rybáři!

Při toulkách Floridou se setkáváme se spoustou zajímavých lidí a zažíváme snové a nové příhody. Někdy napínavé, někdy veselé, ale také mnohdy poučné. Milujeme zdejší přírodu a chováme se k ní s naprostým respektem. Přeci jenom, není to terárium v zoologické zahradě. Myslíte si, že jsou to jen prázdná slova? 

 

zobrazit více

<<<123.>>>