Články

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ

Jedno moc krásné období pro dovolenou na Floridě právě skončilo, ale plánování návštěvy Floridy pro mnohé cestovatele teprve začíná. A pro ty nerozhodné přinášíme několik málo obrázků a informace pro to správné naladění. Tak kam se vydat nejdříve ...

 

zobrazit více

MICCOSUKEE POLICE a ALIGATOR WRESTLING

Při jednom z výletů naším oblíbeným krajem jsme se stali svědky příhody, která nás ubezpečila v tom, co si při svých toulkách v těchto končinách vždycky říkáme: Ti kluci v uniformách se prostě tady v Miccosukee oblasti o bezpečí postarat umí!

 

zobrazit více

KDYŽ ŘEKNEME ŽE JE TO bordel, tak je to bordel

Měli jsme zpočátku v plánu přihodit jen několik foteček do seriálu Floridou stop and go , ale nakonec nám to nedalo a napsali jsme k fotografiím komentář v podobě krátkého článku. A o co skutečně jde? O nic víc a o nic míň, než o nepořádek tam, kde by ho ještě před několika lety nikdo nečekal. A o jeho příčinu. Neboť z památníku na tolik všemi cestovateli oblíbeném místě udělat vlastní umaštěný bordelstůl ke grilování může opravdu jen ..    PŘESNĚ TAK !!

zobrazit více

ESTA - BEZVÍZOVÝ PROGRAM pro cestování do USA

Protože je dnes svět hrozně moc rychlý, a protože je i uspěchaný, a protože se potom mohou dělat zbytečné chyby, chceme zdůraznit všem, kteří se chystají do na Floridu/ do Ameriky na dovolenou :

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + UBYTOVÁNÍ NA FLORIDĚ

Hotel, motel, apartmán nebo celý dům? Internetové stránky s obrovskou nabídkou zcela jistě pomohou v orientaci, ale jak si vybrat nejlépe? Řešit ubytování až na Floridě – jistota nebo spíše stres? Hodně záleží také na způsobu, jakým chcete čas na tomto poloostrově trávit.

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + vypůjčení auta : RENT a CAR

Plánování dovolené je v plném proudu a otázky v hlavě se množí. Zkusíme vám ulevit alespoň v tom nejzákladnějším. U autopůjčoven v USA platí dvojnásob, že dobrá příprava je polovina úspěchu ..

 

zobrazit více

DOVOLENÁ NA FLORIDĚ : Floridatrip + RENT A HARLEY DAVIDSON

Krásné silnice, slunce a … Harley Davidson. Na rovinu přiznáváme, že tohle spojení jsme - pro někoho asi neprávem -  hodně dlouho přehlíželi. Ale každý máme svůj sen, který si chceme alespoň na dovolené splnit..  Tak tedy:   jak na pořádnou projížďku s Harley Davidson?

 

zobrazit více

Létali jsme spokojeně s AIR FRANCE .. UŽ NE !

Při plánování dovolené na Floridě se opíráme především o naše zkušenosti, ale také o zkušenosti našich cestovatelů a jejich zpětné reakce. A někdy se stane, zvyk je přece jen železná košile, že to přehodnocování i přes množící se malé varovné signály nespokojenosti chvíli trvá ,.. než to u nás zaduní... a to se bohužel stalo !!

zobrazit více

President Donald TRUMP? .. volby neminou ani Floridu

Každé volby presidenta mění, někdy víc a někdy o něco méně, vzhled ulic, podél kterých se mnohdy těsnají billboardy a vlaječky toho či onoho kandidáta. Na soukromých pozemcích, před obchody i na autech vlají vlaječky obou stran a z množství vlaječek lze leckdy usoudit, komu je daný region, podnikatel či obyvatel nakloněn..

 

zobrazit více

Blíž ke hvězdám II - KENNEDY SPACE CENTER a ATLANTIS

Je jeden ze šesti vyrobených. Nalétal více než dvě stě milionů kilometrů. Zúčastnil se třiceti tří vesmírných misí. Strávil tři sta šest dní ve vesmíru. A jako druhý nejmladší odešel po dvaceti šesti letech v roce 2011 po své poslední misi do zaslouženého odpočinku. Ano, opravdový skutečný hrdina vesmírného Shuttle programu NASA čeká v plné své kráse na vaše objevení. Raketoplán ATLANTIS :

 

zobrazit více

<<<123.>>>