Články

PŮJČOVNA AUT + USA - kvalitní pojištění je základ

Bez auta se na dovolené na Floridě většinou nikdo neobejde. Při hledání vhodné půjčovny v USA je dobré mít vždy na paměti, že není až tak důležité jakou společnost si vyberete, ale jaké podmínky a jaký  druh pojištění vám v dané cenové kategorii nabízí! Nikdy nepodceňte rozsah pojištění ani výši jeho plnění!

 

zobrazit více

LETENKY - Florida MIAMI : nabídky letů do USA

Postupem doby se vše obrátilo naruby. Nejlevnější letenky "na poslední chvíli“ nahradily rezervace půl roku dopředu, ale ani to neznamená vždy výhru. Kdo z nás ví, co bude za týden, natož za několik měsíců… 

 

zobrazit více

UBYTOVÁNÍ - Florida - Dovolená

Možná nejdůležitější bod plánování dovolené na Floridě. Při zvolení zcela individuálního cestování po Floridě jsou dvě možnosti, jak se s tímto úkolem vypořádat. Naplánovat a zarezervovat si ubytování předem a nebo ho řešit až na místě?..

zobrazit více

KONTROLY - CELNÍ FORMULÁŘ - Dovolená na Floridě

Důkladné kontroly jsou již samozřejmou součástí cestování. Čekají na vás kontroly před odletem v Evropě i kontroly po přistání v USA. Kontroly vašich údajů dokonce ještě než si doma zabalíte - při schvalování ESTA. Kontroly zavazadel, osobní, cestovních dokladů, IMIGRAČNÍ POHOVOR, celní kontrola...

 

zobrazit více

ESTA + BIOMETRICKÝ PAS = Dovolená na Floridě

ESTA je systém takové prvotní elektronické předkontroly vás i vašich spolucestujících, takové hrubé síto, které odhalí nejasnosti popř. problémy, z jejichž důvodu potom systém žadateli o tento způsob vcestování do USA zamítne. (Bez kladného vyřízení ESTA nelze ani nastoupit do letadla směřujícího do USA). V programu ESTA lze cestovat POUZE s biometrickým pasem (vč. dětí).

zobrazit více

USA , bezvízový program ESTA - Dovolená na Floridě

ESTA je elektronická cestovní registrace, kterou si musí každý, kdo chce využít možnosti bezvízového programu pro cestování do USA, před nástupem do letadla směřujícího do USA nechat schválit. Běžným cestovatelům povolený (maximálně) tříměsíční pobyt na Floridě v rámci ESTA bohatě postačí .

 

zobrazit více

<<<.456>>>